Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, az gond ha nem tudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, az gond ha nem tudok cipőt kötni, meg írni?

Figyelt kérdés

Biztos meg tudnám tanulni mindkettőt, de már egyiket sem csináltam úgy 10 éve.


Sőt, habár óvodában megtanultam cipőt kötni, 6 és 18 éves korom között anyám kötötte meg… Azóta meg nem is volt fűzős cipőm.


A másik az a kézzel való írás.


Nem írtam kézzel semmit, már legalább 10 éve… Csak a nevemet, aláírásnál.


Multkor próbáltam és nagyon durván hányadék. Nem tudok egyenesen írni, meg pár betűt is elfelejtettem hogy hogyan néz ki az írott verzió.


Amúgy valószínűleg nem vagyok fogyatékos, már néhányszor felmérték az IQ szintem és átlagos, meg a munkámban boldogulok és képes vagyok relatíve sok pénzt keresni.


De azért néha gyanús, hogy nem e vagyok retardált…


Emlékszem, hogy gyerekként mekkora stressz volt ezeket megtanulnom, mindig otthon is gyakoroltam órákig és alig mentek.

Mind kötni, mind írni én tanultam meg utoljára a csoportban/osztályban.


Egyszer egy kislányt szájon is vágtam egy gurulós a fakacsával mert kinevetett amiért nem megy a cipőkötés…


Most így a húszas éveim vége felé már biztos újra tudnám tanulni ezeket, ha akarnám, akár pár óra alatt, de olyan rossz emlékeket idéz fel bennem a dolog, hogyha lehet akkor inkább hagynám…

Nem érzem, hogy szükségem lenne ezekre a skillekre.


Viszont az érdekelne, hogy egy párkapcsolatban ez kizáró ok e számotokra, vagy sem…


Előre is köszi!



2021. nov. 18. 04:45
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
97%
Érdekes ,hogy gépelni tudsz ,itt ismered a betűket de leírni nem. Anyukádnak minden elismerésem ,hogy képes volt 18éves korodig kötni a fűződet.Szerintem napi kamunak is elég gyenge,de hogy válaszoljak is persze ,hogy zavarna. Alap dolgok ezek.
2021. nov. 18. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Azért írtam ki a kérdést ilyen vicces stílusban, mert tudom, hogy elég abszurd…


De amúgy minden szó igaz.


Kézzel nem tudok (már) írni.


Olvasni tudok, meg valamennyire a helyesírás is megy. Bár ahhoz képest, hogy mennyit olvasok (nagyon sokat), az is elég siralmasan…

2021. nov. 18. 04:56
 3/20 A kérdező kommentje:

Most megnéztem ezt a videót:

[link]


És nagyon sok felnőtt írja alatta, hogy nem tud cipőt kötni.

2021. nov. 18. 04:57
 4/20 A kérdező kommentje:

Amúgy mondom, elképzelhető hogy fogyatékos vagyok, én elég sokszor érzem azt…


De gyerekként többször voltam pszichiátrián, ahol az IQ szintemet is felmérték, meg csak kiderült volna ha van valamilyen fogyatékosságom…

2021. nov. 18. 05:00
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
miért voltál pszichiátrián?
2021. nov. 18. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Mert nem tudtam sehova beilleszkedni…

De pszichiátrián igen.

Csak iskolákban nem.

És emiatt sokat hiányoztam, mert nem akartam bemenni…

2021. nov. 18. 05:45
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

és most be tudsz illeszkedni?

fűző nélküli cipőkben jársz?

2021. nov. 18. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Tépőzáras cipőkben jársz vagy mi?
2021. nov. 18. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Általában bebújós, meg cipzáras cipőkben…
2021. nov. 18. 06:54
 10/20 anonim ***** válasza:
85%

Egyszer egy kislányt szájon is vágtam egy gurulós a fakacsával mert kinevetett amiért nem megy a cipőkötés


Köszi, már korán reggel feldobtad a napom xdd

2021. nov. 18. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!