Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mondanátok ötleteket? Unatkozá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondanátok ötleteket? Unatkozásra vagyok ítélve ma este/éjszaka.

Figyelt kérdés
Fősulis vagyok (elsős), itt vagyok a koliban. Rajtam kívül nem sokan jöttek be már most. Nincs itt egy ismerősöm sem. Délután óta megöl az unalom. Már takarítottam, zenét hallgattam, mindent csináltam, de társaságra lenne szükségem. Kiültem, hátha oda jön hozzám valaki, de semmi...Alig vannak. És annyira mehetném van!!!!!! Sétálni, beszélgetni...de nincs senki!! Ötletek? (Humor Heroldok kíméljenek)
2010. szept. 4. 20:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
lőj kozákpisztollyal cserepekre!
2010. szept. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Tudom, és közben álljak tótágast...egyéb ötletek?:)
2010. szept. 4. 20:16
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Te menj oda hozzájuk!

Ne csak várd hogy rádtaláljon a társaság!

Így nem találsz ismerőst hamar : D

2010. szept. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
10%
pucolj krumplit
2010. szept. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
lány vagy, vagy fiú?
2010. szept. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
De nem akarok zavarni, vagy a nyakukra ülni...:$ Bár nincs más választásom, és nem vagyok valami bátor ismerkedésben.:) De egyszer meg kell szoknom.
2010. szept. 4. 20:23
 7/16 A kérdező kommentje:
lány
2010. szept. 4. 20:23
 8/16 anonim ***** válasza:
56%
járd el az őrségi csárdást!
2010. szept. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Damon Hill! Imádlak:D Megnevettettél legalább! :D

Köszönöm!:)

2010. szept. 4. 20:26
 10/16 A kérdező kommentje:
Tényleg, lehet hogy tanulok táncolni netről:P Tanuli még úgysem tudok semmit, hétfőn kezdődik a tanítás.
2010. szept. 4. 20:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!