Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretőm van Mindig keres(bes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretőm van Mindig keres(beszél a napjáról megkérdezi hogy hogy vagyok szex is szóba kerül) és már egyszer kétszer mondta nekem h hiányzok neki. Szex után az is el hangzott hogy szeretlek. De igazából nem is ismer. Ez csak beetetés?

Figyelt kérdés
2021. nov. 19. 19:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mit jelent neked, hogy szerető? Ha nem ismer szexpartnerek vagytok. Miért nem róla beszélgetsz erről?
2021. nov. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
róla helyett vele.
2021. nov. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Házas vagyok.

Kíváncsi voltam mások véleményére.

Igazából már kérdeztem h hogyan is állunk de elv ő többet érez viszont azt a egy hiábát elkövettem hogy első alkalmokor oda adtam magam amire nem nagyon büszke. Ezért úgy gondolom hogy ez az egész hiányzok meg stb csak beetetés.

És csak a szex kell neki.

2021. nov. 19. 19:26
 4/8 anonim ***** válasza:
89%

Persze hogy csak a szex kell neki,ha így indít nem fekszel le vele.

De ha te házas vagy, akkor mit is szeretnél, szexen kívül?

2021. nov. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
86%

Kedves veled, figyelmes, nem csak annyiból áll a kommunikációja, hogy mikor érsz rá dugni.

Te is megkapod, ami neked esik jól, meg ő is.

2021. nov. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi ebben a beetetés? Azt mondtad, hogy csak szexre vágyik. Neked kellene eldönteni, hogy mit akarsz tőle! Ha többet, akkor kérdezd meg, hogy akarja -e.
2021. nov. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
75%
Van körítés is a szex mellé, az meg mindegy, mennyire őszintén jön neki. A lényeg ugyanaz. Szexeltek, hazamegy, helló!...
2021. nov. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha szeretői kapcsolatban vagytok, akkor mégis mi kellene neki a szexen kívül egyébként? Gondolom közös időt limitáltan tölthettek együtt a lebukás kockázata miatt.

Alaposan beszéljétek át: mit akar a két fél egymástól.

2021. nov. 20. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!