Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azok, akik képviselik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok, akik képviselik a férfimozgalmakat/inceleket, és látják a korunk társadalmi problémáit, amire felfogják, hogy rendszerszintű megoldás kellene, a meglévő párkapcsolatokat felülvizsgálná?

Figyelt kérdés
A nagy részük női párválasztási kultúra alapján jött részre és sok van belőlük. El lehetne érni a változást úgy, ha azokhoz nem nyúlunk, vagy muszáj lenne?

2021. nov. 19. 22:23
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem fuss neki még egyszer a kérdés megfogalmazásának, mert ez szemantikailag nézve nem sikerült valami érthetőre.
2021. nov. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
100%

Mi van? :D

Kiengedtek a zártosztályról?

2021. nov. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
100%
Te csak magadhoz fogsz tudni nyúlni :D
2021. nov. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az elsővel. Sokszor neki futottam, de nem értem mi a kérdés.

"Azok, akik képviselik a férfimozgalmakat/inceleket, és látják a korunk társadalmi problémáit, amire felfogják, hogy rendszerszintű megoldás kellene, a meglévő párkapcsolatokat felülvizsgálná?"

Tehát, akik jelenleg képviselik az inceleket, férfi mozgalmakat, ők kéne, hogy felül vizsgálják a párkapcsolatokat, mert ők felfogják, hogy rendszer szintű megoldás kellene?

" A nagy részük női párválasztási kultúra alapján jött részre" Mármint a férfi mozgalmak? "és sok van belőlük. El lehetne érni a változást úgy, ha azokhoz nem nyúlunk, vagy muszáj lenne?" Mármint a férfi mozgalmakhoz és az incel közösségekhez?

Csak mert őszintén nem értem a felvetést, ha így kell értelmezni a mondatot.

Nem épp azért kell felülvizsgálni a párkapcsolatokat, mert az inceleknek most rossz? Ha ez a cél, akkor kénytelen vagy megzavarni a jelen működésük.

2021. nov. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
100%

Incel vagyok, de nekem sem sikerült értelmeznem a kérdést

Tartok tőle hogy nem az én hibámból

2021. nov. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
100%

Az elmebeteg kérdező arra akar kilyukadni, hogy akár erőszakkal kéne a nőket az általuk helyesnek ítél párkapcsolatra kényszeríteni.

Beteg agyúak ezek egytől egyig.

2021. nov. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
100%

Az incelség nem társadalmi, hanem egyéni probléma. Ennélfogva nem lesz felfordulás miatta a világban. Időnként a pszichológiai magazinokban lehet róla szó, mint az online tér egyik részéről, de ez kb. annyit jelent, mintha írnának egy cikket a netes trollkról. Társadalmi probléma az lenne, ha elfogyna a kőolaj, ha elolvadna a Föld "jégsapkája", stb. Az inceleknek kell változniuk, nekik kell elmenni szakemberhez, aki rendbe teszi őket. Nekik kell önvizsgálatot tartaniuk, tanácsot kérni a tapasztaltabbaktól.


Maximum akkor jönne elő az incel kérdés globálisan, ha azok (tisztelet a kivételnek) egy bűnszervezetté válnának, és csoportosan követnének el garázdaságot, nők ellen. Akkor az már társadalmi probléma lenne. Csakhogy akkor megállítani akarná őket az FBI, nem pedig pátyolgatni.

2021. nov. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 A kérdező kommentje:
Főként incelekhez és antifeminista nőkhöz szól a kérdésem. Olyanokhoz, akik szkeptikusak azt illetően, hogy a jelenlegi társadalmi berendezkedés jó lenne hosszú távon, és olyanokhoz, akik kritikusak a nők párválasztási kultúrájával szemben. De ha még teremtenénk egy élhető rendszert, élhető szabályokkal, akkor is ott van a sok-sok jelenlegi rendszerben született kapcsolat. Gondolatokat, ötleteket várok, hogy ti mit kezdenétek ezekkel.
2021. nov. 19. 23:45
 9/44 A kérdező kommentje:
antifeminista nőkhöz és férfiakhoz*
2021. nov. 19. 23:45
 10/44 anonim ***** válasza:
94%
Előbb nyírlak ki, mint hogy beleszólást engedjek egy magadfajta fasisztoid elmebetegnek a lányom "párválasztási kultúrájába".
2021. nov. 19. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!