Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit kellett volna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit kellett volna tegyek?

Figyelt kérdés
Ma mentem szaladni egyet délután,s ott állt egy autó az út szélén,én pedig a másik felén,s elkezdett mosolyogni.Majd,mikor jöttem visszafele,s kielőztem az autót dudált ,én pedig úgy tettem mintha nem is nekem szólna.Majd futottam tovább,elindult az autóval s elkezdett kiabálni belőle,h hova megyek stb.Én pedig oda se néztem.Jól tettem?:S Nem ismerem a pasit,de ez a viselkedés nem gáz? 15/L
2010. szept. 4. 21:29
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Jól tetted.
2010. szept. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Captain Frájer ***** válasza:
Vagy fel akar szedni, vagy meg akar erőszakolni. Mindkét esetet kerüld el.
2010. szept. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
hogy is mondjam?! felszedni ha akarna sem tudna...bizonyos nyelvi/beszédi korlátok vannak köztünk,ha értitek..:)
2010. szept. 4. 21:33
 4/19 anonim ***** válasza:
Vagyis brazil volt?
2010. szept. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
román volt.Mert ugye én Erdélyben élek.:) Mondjuk tudok románul,de ne annyira tökéletesen h mindent el tudjak neki mondani,amit szeretnék :)
2010. szept. 4. 21:36
 6/19 A kérdező kommentje:
nem*
2010. szept. 4. 21:36
 7/19 anonim ***** válasza:

"ott állt egy autó az út szélén,én pedig a másik felén,s elkezdett mosolyogni."


Az autó? Ez valami csúcs modern technika lehet.

2010. szept. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
miután elolvastam ,láttam h fogalmaztam.sajnálom.a pasi kezdett el mosolyogni.Tudtam h ezt valaki meg fogja jegyezni.:)
2010. szept. 4. 21:39
 9/19 anonim ***** válasza:
melyik városban élsz ha szabad tudnom... ? Én is erdélyben élek.
2010. szept. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Szilágycseh.(Szilágy megye) Valószínűleg nem hallottál róla,mert senki sem ismeri ezt a várost XD. Hát Te?:)
2010. szept. 4. 21:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!