Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy olyan nő gondolja, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy olyan nő gondolja, hogy előrébb jut párkapcsolati ügyben, aki elkezd ordenáré trágár módon káromkodni, és mindenkit sérteget?

Figyelt kérdés

....vagy esetleg úgy gondolja, ez az a stílus, amiért odavan a férfiak többsége?

Társkeresőkön nem egy ilyennel találkoztam, igazság szerint nem nagyon értem a miértjét, miért is van ott.



2021. nov. 22. 12:36
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Mivel hozod ezt ki a nőkből? Ritka nagy paraszt lehetsz, ha nem csak egyszerűen ignorál.
2021. nov. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ilyen férfiak is, majd megtalálják egymást.
2021. nov. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%
Le éltem majd 40 évet, és még soha nem káromkodott, nemhogy kiabált velem, vagy mellettem nő. A hiba az ön készülékében van.
2021. nov. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én barátnőm is szokott néha de akkor mindig bocsánatot kér vagy nagyon cukin csinálja.
2021. nov. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

"mindenkit sérteget"


"Mivel hozod ezt ki a nőkből? Ritka nagy paraszt lehetsz, ha nem csak egyszerűen ignorál."


Próbáld meg normálisan elolvasni a kérdést, és akkor láthatod, sehol nem említettem, hogy én írtam volna neki. Az adatlapján van.


Ritka nagy paraszt meg te vagy....

2021. nov. 22. 13:04
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Az adatlapján senki nem tud megsérteni, hiszen semmi ellened irányuló nem lehet rajta! Kizárt, hogy azt írta volna, hogy Gipsz Jakab az, akivel nem kezdene.
2021. nov. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem amikor rájön a káromkodás akkor a férfiak véleménye és a párkapcsolati státusza a legutolsó dolog ami miatt aggódik.
2021. nov. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Engem érdekelne á körülmény

Miért kezd el kiabálni, mi történik, mi az indok, stbstb

Mert igy nem tudom megitelni jogos e

2021. nov. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is láttam már olyat, hogy az adatkapja ilyen volt, nekem felejtős.

Viszont garantáltan több férfi ír így is neki, mint ahány nő nekem válaszol :)

2021. nov. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!