Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elvált nők/férfiak gyerekekkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvált nők/férfiak gyerekekkel! Miután a párotokkal szétmentetek és évekkel később az immáron exetek új kapcsolatba kezdett, akadályoztátok bármi módon a gyerekekkel való kapcsolattartást és egyebek?

Figyelt kérdés
Immáron fél éve, hogy kapcsolatban vagyok a párommal, akinek van egy 12 éves kislánya, anyukával évek óta külön élnek, de baráti viszonyban maradtak. Anyukának tálalva lett a kapcsolatunk és azóta mindenáron és mindenhol keresztbe tesz nekünk, a gyerekkel zsarolja páromat és egyebek. Korábban az anyuka félrelépett és emiatt mentek külön, anyuka mondta ki a szakítást. Hogyan tudtátok kezelni ezt a helyzetet? Az ex ex később visszavett a szemétkedésből? Vagy nekünk kellene "helyre rakni" a gondolatait, viselkedését? A kislány azóta sokat panaszkodik, hogy nehéz neki az anyukával, türelmetlen, kiabál vele. Engem a kezdetektől tilt a gyerektől, pedig nem is találkoztunk még, nem ismerjük egymást, a láthatáron sem voltam még, mikor ők szétmentek, mégis engem hord el mindenféle utolsó szemétnek. Párommal viszont tervezzük az összeköltözést. Legyetek kedvesek a "Miért kezdtél gyerekes férfival" okosságokat mellőzni, olyanok válaszát várom, akiknek bármi tapasztalatuk van ilyen vagy hasonló helyzetekben.

2021. nov. 23. 17:18
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Megszoksz vagy megszöksz.
2021. nov. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Volt részem ilyenben... Anyukánál laktak a gyerekek (2 fiú), 5 éve elváltak már. A mostmár exemnek azóta nem volt komoly kapcsolata. Ahogy összejöttünk, a nő valahogy mindig úgy alakította a dolgokat, hogy szabotálja a találkozóinkat. Exemet úgy büntette, hogy a gyerekeket az apjuk ellen hangolta. (pl apátok már nem szeret benneteket meg ilyenek). Gyakorlatilag alig tudtunk találkozni, plusz exem teljesen maga alá került, úgyhogy fájó szívvel, de végül dobbantottam.
2021. nov. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

azért ezekben a szituációkban egyet soha nem értek. apukának nincs szája, hogy elmondja a gyereknek, hogy mi történik?

én soha nem tiltotta őket az apjuktól. és annak is örültem, hogy talált magának párt. de amikor ő tesz nekem keresztbe, azt elmondom a gyereknek. nem buta, megérti, hogy miről beszélek

2021. nov. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Elmondta a gyereknek apuka is, de anyukával van többet a gyerek, így sajna jobban tudja befolyásolni a gyereket. Még...
2021. nov. 23. 18:27
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Az én tippem az, hogy a jelenleginél sokkal határozottabban kéne kérned a párodtól, hogy állítsa le az exét. A gyerek meg 12 évesen azértmár nem olyan kicsi, hogy ne lehessen vele megértetni a helyzetet.

Kitartás!

2021. nov. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is apukának kéne kiállni értetek, és helyre raknia az exét. Ugyanilyen kapcsolatban vagyok, hatalmas szerelem volt a részemről, de szerintem feladom...Azt tapasztaltam, hogy az ex szava minden körülmények között is többet ér, meg körbe kell ugrálni, mert különben jön a gyerekkel zsarolás, a végén pedig mindig én húzom a rövidebbet. Ha jók az idegeid, akkor hajrá!
2021. nov. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
6-os, sajnálom, az ilyen pasik annyira gyengék :( neked is kitartést!
2021. nov. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tiltom sem az exférjemtől, sem a barátnőjétől a gyerekeket, pedig egy hónapig megcsalt az ex azzal a nővel, utána lelépett vele, de tisztában vagyok vele, hogy a gyerekek látnák kárát ha kavarnék. Nálunk az apukát tiltani sem kell egyébként, magától tojik a gyerekek fejére, alig keresi őket... Ez véletlen lehet amúgy, hogy azok az apukák, akiket tiltanak a gyerekektől, azok ragaszkodnának a gyerekeikhez, akik nincsenek korlátozva azok meg maguk mögött hagyják a gyerekeiket...?
2021. nov. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Anyuka nem tilthat a gyerektől. Semmi köze, hogy te ott vagy-e amikor a gyerek az apjával van.

Nem nektek, apukának kell helyreraknia amúgy, hogy mivel foglalkozzon és mivel van köze. Nem zsarolhatja apukát, gondolom, van láthatás. Na az nem tőled függ és nem anyuka határozza meg.

Mi ex-anyukánk is hasonló kaliber amúgy, elhordott mindennek ismeretlenül, pedig fél éve külön éltek már mire mi megismerkedtünk, ő pedig a szétköltözésük után 2 héten belül beköltöztetett a közös házba egy hapsit. Ennek ellenére én vagyok azóta is a pesti qrva. Engem spec nem zavar. A gyerekekkel meg nem tud zsarolni. A 14 éves lányuk már hozzánk is költözött - elég felnőtt, hogy átlássa, mi megy és elege lett anyukából.

2021. nov. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ezt a törvény tíltja, ugye tudod?
2021. nov. 28. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!