Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A neked tetsző ember felajánlj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A neked tetsző ember felajánlja a barátságát, elfogadod?

Figyelt kérdés
2021. nov. 24. 16:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
68%
Nem, hanem köszönettel visszautasítanám, és végleg megszakítanék az illetővel minden kapcsolatot.
2021. nov. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%
Előző voltam: még mielőtt valaki félreértené: nem sértődöttségből szakítanám meg a kapcsolatot (nem is lenne semmi okom sértődöttnek lenni), hanem azért, hogy lezárjam azt a fejezetet az életemben, ami érzelmileg ehhez az illetőhöz kötött, és tiszta lappal kezdhessek új fejezetet.
2021. nov. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy mit jelent az, hogy "tetszik". Csomó ellenkező nemű barátom van, aki nagyon bejön, de megyek Dunának, ha csak barátok maradunk. Ugyanakkor ha valakibe bele vagyok esve mint vak ló a gödörbe, de ő nem akar tőlem barátságnál többet, annak diszkréten eltűnök az életéből, mert nem akarok diliházban kikötni.
2021. nov. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Simán. A remény hal meg utoljára.


Amúgy meg sokkal jobb olyan emberekkel körül venni magad, akik tetszenek, és mozgatják benned a vért, mint olyanokkal, akik nem.

2021. nov. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vagyok belé szerelmes és nem fájdalmas számomra a barátjának lenni és beérni ennyivel, akkor persze. Attól, hogy külsőre tetszik valaki, még lehetünk csak barátok, részemről nincs akadálya.
2021. nov. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Volt és még mindig van jópár barátom.

De egyik sem így kezdődött, nem is értem a helyzetet.

66f.

2021. nov. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Mi van akkor ha egy jó barátságot dobtok így el?
2021. nov. 24. 19:44
 8/14 anonim ***** válasza:
#7 majd elmúlik. Vagy ha alább hagynak az érzelmek idővel, akkor meg lehet próbálni újra barátkozni. De az nem valódi barátság, ha bele vagy zúgva a másikba. Magadat is kínzod, és jó eséllyel neki is terhes lesz ez a barátság idővel.
2021. nov. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
18%

#7 Ha ő beléd van zúgva, akkor sose volt az barátság. Hogy a nő, akibe halálosan szerelmes vagyok, nekem áradozzon, hogy milyen jó a szex az aktuális pasijával? Kösz, de kösz nem.


Egyébként nem értem, nők hogy maradnak életben ilyen nulla érzelmi intelligenciával.

2021. nov. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
#9 hova voltak nemek írva? Mind nők, mind férfiak léteznek, akik barátkoznak a szerelmükkel, mert "jobb, mint teljesen elveszíteni", vagy egonövelésre használnak olyat, aki szerelmes beléjük. Ezek nem nem specifikus dolgok.
2021. nov. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!