Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Bennetek van egy kis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Bennetek van egy kis irigység, illetve rivalizálás a tipikus szép lányok iránt?

Figyelt kérdés

Példának itt van ő:


[link]


2021. nov. 26. 19:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
82%

Igen. Nem voltam szép kislány, sokat bántottak fiúk és méh királynők egyaránt. Ha meglátok egyet düh fog el, valószínűleg nem fogok tudni túllépni ezen, hiába gyerekes.

Nyíltan soha nem rivalizálok senkivel, mert gyerekes és tök fölösleges. Magamat adom és kész, vagy elég, vagy nem. De szerintem ember nincs, aki nem mondja magában, hogy basszus, bár én néznék ki így, ha lát egy szép azonos neműt.

Pedig mostanra én is kikupálódtam szépen. De ez azthiszem túl mély beidegződés.

2021. nov. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
74%
Rivalizálni nem szoktam, teljesen felesleges. Eleve nagyon ritka, ha olyan lányt látok, akivel szemben irigység fog el. Magammal is meg vagyok elégedve, én is mondhatni elég jó bőr vagyok, így nem annyira indokolt irigykednem.
2021. nov. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
31%
hajjajj
2021. nov. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
63%

Szépekkel se rivalizálok, mert minek rivalizálni bárkivel, de ezzel pláne nem. Tipikusan olyan akin tulajdonképpen minden rendben van, semmiképpen nem lehet csúnyának nevezni, de olyan észrevehetetlen, 12 egy tucat. A haja szép, de az enyém is ilyen, fodrásznál száríttatom mindig. A pengeszáját se irigylem.

Azt hiszem nem elégítettem a kis finomságos incelünket 😂

2021. nov. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 harebell ***** válasza:
83%
A rivalizálás távol áll tőlem, sosem volt rám jellemző. Kamaszként volt bennem némi irigység a szebb lányok felé, de ezen már rég túl vagyok, a külsőmet is szeretem.
2021. nov. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

#4


Egyrészt nem vagyok incel, másrészt le lehetett volna normálisan is írni a véleményed.

2021. nov. 26. 20:03
 7/17 anonim ***** válasza:
68%
Kamaszkorban ez teljesen normális (gondolom a kérdező is kiskamasz), mindenki szégyelli a testét, mindent meg akar változtatni magán. Aztán felnövünk, benő a fejünk lágya (legalábbis a többségnek) és teljesen megváltozik a perspektíva, a célok.
2021. nov. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
84%

Mivel nagyon ronda vagyok, irigység van bőven. Nem érdekel, hogy ez milyen dolog, akkor is frusztrál, hogy őket kívánják, akarják, kellenek, ragaszkodnak hozzájuk, bármit elnéznek nekik, szépen bánnak velük, megbecsülik őket, rám meg legfeljebb fanyalognak. Ők akkor vannak egyedül és szex nélkül, amikor úgy döntenek, én meg így kényszerültem leélni a fiatalságomat és így kényszerülöm az életem hátralévő részét is már.

Rivalizálás? Ne vicceljünk. Nem vagyok teljesen agyhalott, nyilván tisztában vagyok vele, hogy labdába sem rúghatok.

2021. nov. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális válaszokat.
2021. nov. 26. 20:16
 10/17 anonim ***** válasza:
88%

A linkelt lány teljesen átlagos, nincs mit irigyelni rajta.

Én nőként azokat a nőket szoktam kicsit irigyelni, akik találtak egy nagyon jó munkahelyet, szuper hivatást vagy a hobbijukból meg tudnak élni. Na az tényleg irigylendő. A videóban lévő kislányban semmi ilyesmit nem látok.

2021. nov. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!