Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Bennetek van egy kis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Bennetek van egy kis irigység, illetve rivalizálás a tipikus szép lányok iránt?

Figyelt kérdés

Példának itt van ő:


[link]


2021. nov. 26. 19:48
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
73%
Helyes, de nem különösebben szép. Én már amúgy sem rivalizálnék vele, elég röhejes lenne az én koromban. De ismertem egy ronda csajt, aki kihívást látott a szépekkel való versenyzésben. És ezt kapjátok ki: sikerült neki, többször is!
2021. nov. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
67%
#13 Undorító!! Tele van az oldal r.bancozással, erőszakról, verésről, incelfelkelésről való ábrándozásról, egy ilyennek meg azt se lehet leírni hogy gusztustalan ezekkel a provokációival? Szerintem direkt csinálja/csinálják. Annyira átlátszó hogy mindig béna csajokat mutogatnak hogy kikre kéne féltékenynek lenni. Nettó trollkodás.
2021. nov. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
70%
Ja hogy azóta már nincs amire írtam...
2021. nov. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
48%
Én egy az egyben úgy vagyok mint a 8-as.
2021. nov. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
59%

Nem, mert én is "tipikus szép lány" (bár inkább lány helyett nő) vagyok.



A rivalizálást meg jó lenne hagyni a fenébe. Én inkább barátkozni szeretnék + senkitől nem akarok elvenni semmit.

2021. nov. 27. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
76%

Nem.

Kamasz koromban szerintem ronda lány voltam, bár szüleim, családom szerint szép (közben rájöttem, hogy valóban, vonásaimmal, arányaimmal nem volt gond, csak a kortársaim jobban divatoztak, én pedig szerényebb voltam). Amikor dolgozni kezdtem, volt már pénzem jó sminkre, szép ruhákra, messze a jobb nők közé kezdtem tartozni hirtelen, ez végig is kísért (szülés után is, de még 55 évesen is azt kapom, hogy tizenötöt letagadhatnék.)

Ilyenre (külsőre) SOHA nem voltam irigy.

2021. nov. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Őszinte leszek, irigység az van. Rivalizálás nincs, mert nem látom értelmét.

De azért irigy vagyok meg igazságtalannak tartom, hogy én egy csomó energiát fektetek be abba, hogy egy átlagos szintet elérjek külsőre, más csaj meg egy melegítőben, full kócosan is úgy néz ki, mint egy szupermodell. Hogy nekem pl. nyáron 10 perc alatt lelapul, 20 perc alatt meg elkezd izzadni a hajam, másnak meg 8 óra után, hajlakk nélkül is tökéletesen áll. Hogy az egyik volt évfolyamtársam 1000x jobban nézett ki egy fotón akkor is nálam, amikor hóttrészegen éppen elesett. Hogy nekem PCOS-sel baromira oda kell figyelnem az étkezésemre és ilyen 1000 kalóriás fehérjedús étrendet kell követnem ahhoz, hogy fogyjak, más meg betol heti 3 kürtőskalácsot meg 2 Big Mac menüt, és egy deka plusz nincs rajta. Persze, biztos van olyan dolog, amiben még én vagyok szerencsésebb, de azért frusztrál.

2021. nov. 30. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!