Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan engedjek el valakit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan engedjek el valakit akit szeretek, de egyre tobbet bant tudta nelkul es egyre jobban kiabrandit a viselkedese is?

Figyelt kérdés

Ez egy viszonzatlan szerelem, de sajna olyan kapcsolat volt/van koztunk mintha parkapcsolat lenne. Ergo minden olyan dolog tortent mar koztunk tobbszor is ami egy párkapcsolat velejaroja.


De nekem egyre nehezebb, egyre jobban faj, egyre megalazobb, egyre kevesbe erzem jol magam vele, egyre jobban faj, ahogy mas ferfiakra csorgatja a nyálát.


Tudja, hogy szeretem.


2021. nov. 26. 21:29
 1/5 anonim ***** válasza:
kihasznál téged, te meg valójában tudod jól, hogy kihasznál, de próbálsz nem foglalkozni vele mert félsz, hogy még ennyi sem lesz soha
2021. nov. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De ez nem igaz, mert voltak mar parkapcsolataim korabban.
2021. nov. 26. 22:01
 3/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy szenvedni szeretsz. Van olyan. Ő meg játszik neked, hogy szenvedhess.


A másik az lehet, hogy nem érted meg, hogyha nem akar veled lenni, akkor békén kell hagyni. Ha nem ezt teszed, akkor a szenvedés folytatódni fog,

2021. nov. 27. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ertem en. De o se hagy ilyen szempontból beken akkor…
2021. nov. 27. 13:35
 5/5 anonim ***** válasza:
A drámázás sok embernél szakítási ok. Éretlen személyiséggel nem érdemes kínlódni. Nőjön fel és jöjjön vissza!
2021. nov. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!