Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire normális dolog a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális dolog a volt tanáromal összejönni? 23N

Figyelt kérdés
Alapiskolába tanított 5 évig fizikát.Minden lánynak ő tetszett nagyon szép férfi volt és jó volt vele nevetni viccelni.De sose gondoltam arra,hogy valaha is én meg ő csak egy jóképű tanárnak tartottam.De most már két éve,hogy mindig követ engem a különböző platformokon.A nyáron össze futottunk csak köszönt mert egy pasival látott,de rám írt,hogy nagyon szerencsés a barátom,hogy ilyen csinos barátnője van.A nyáron sokszor rám írt ilyen kisebb kifogásokkal,de nemtudom eldönteni,hogy csak ő ilyen kedves vagy tényleg tetszek neki Amikor szakítottam az akkori barátommal rám írt és megkérdezte mi történt és ő is elmesélte ő miért szakított a barátnőjével..Már jó ideje nem írt nekem pedig sokat jár a fejemben szerintetek írjak neki és ha igen mit? Ő ilyen 40 év körüli de sokkal fiatalabbnak néz ki és ami azt illeti mindig is az idősebb férfiakhoz vonzódtam.

2021. nov. 28. 09:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
22%

szerintem gaz, de a te dolgod.

mi az az alaposkola, altalanos?? akkor meg foleg fura a csavo reszerol, hogy ott teged 12-23 evesen tanitott, aztan kesobb osszejon veled. enyhen pedo.

2021. nov. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
85%
Azzal jössz össze akivel akarsz. 23 éves vagy ezt ideje lenne már saját magad eldöntened hogy ki érdekel nem másoktól várni a megoldást. Le fognak szólni valóban itt is meg személyesen is hogy egy 40 évessel kezdessz aki majd hogy nem az apád lehetne és ha ez téged zavar akkor ne kezdj ki vele.
2021. nov. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
30%
Gáz
2021. nov. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
85%
Azért a helyedben rákérdeznék egykori diáklányoknál vagy utána nyomoznék nekik is írogat e. Rendszerint több vasat tart a tűzben.
2021. nov. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
72%

Ha ráírsz, meg fog dugni!

(ha van esze)

2021. nov. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
72%
Vszeg csak a szex kell neki majd.
2021. nov. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
17%

a leszavazgato nyomorultak szerint normalis, hogy egy 30 eves ferfi talit egy 12 eves kialanyt, aztan 10 ev mulva ramozdul? mert sztem beteges. de szojjetek csak tovabb az ocska ‘daddy’ fantaziaitokat.

1es voltam

2021. nov. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
90%

7-es: ennek fuss neki még-egyszer: a jelenlegi állapotokra kérdezett rá a kérdező!

Egyértelmű, hogy csak tini lelkesedésről volt szó régen, amire a tanár NEM is mozdult rá!

Ma egy 23 éves nő nyugodtan üzekedhet egy 40-es pasival, nincs ebben semmi rossz!

2021. nov. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
58%

8: fuss neki megegyszer te meg a tobbi funkcionalis analfabeta. ERTEM, hogy a csaj most 23, a pasi meg negyvenvalamennyi, de attol meg kiskoratol kezdve ismeri es kb vegignezte, ahogy felno. nekem ez nagyon gyomorforgato, h latta kislanykent, aztan most meg ramozdul. igen, az kevesbe lenne gaz, hogyha most ismerkednek meg ennyi idosen es nincs a tanar-diak mult. kovezzetek meg, de az ilyen foszerok altalaban mar diakkent kinezik maguknak a csajokat, csak nyilvan van annyi eszuk, hogy kiskorura nem mennek ra.

nekem is volt ilyrn tanarom, mindig mentek a pletykak, h kavar a diakjaival (ez gimi volt mar, nem altlanos, de azert ott sem normalis 16-17 eves lanyokat fuzni 40es pasikent), aztan lam-lam miutan az egyik lany leerettsegizett, hivatalosan is osszejottek. nyilvan a viszony nem akkor indult, csak elotte titkoltak. ezzel csak azt akarom mondani (mielott ezt is felreertelmezed..), h altalaban az ilyen alakok mar korabban kinezik a kiscsajokat maguknak. nem most kezdett el vonzodni a kerdezohoz, hogy az 23 lett…

2021. nov. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
21%

Itt nagyon sok a rossz indulatú hozzászóló! Ebben nincs semmi rossz , rendeznek tűnik a fiú és a lány is....a kor nem számít már felnőtt lány...mind ketten szinglik...

Istenem Népek...

2021. nov. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!