Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak tényleg szeretik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak tényleg szeretik a buta nőket?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem szép dolog az általánosítás, de ez mennyire igaz?


Ha megengeditek megosztok egy saját sztorit.

Fél éve randizgattam egy férfival, de nem lett belőle semmi. Később visszahallottam valakitől, hogy okoskodónak tart. Nem vagyok okoskodó. Egyetemista vagyok, így sok témát illetően széles a látóköröm. Szeretek új dolgokról tanulni, új dolgokat olvasni. Egyáltalán nem tartom magam butának és csúnyának se. Mikor randizgattunk én elég sok mindenről kifejtettem a véleményem neki, de ugyan mit csináljon 2 ember az ismerkedési fázisban, ha nem beszélgetést? És igen, szerintem akkor jó egy beszélgetés ha tovább jut a mindennapi témáknál.

Egyébként a srác is tanult, jól szituált. Úgy gondolom hasonló a hasonlóhoz illik?

Mindegy. Már letettem róla. Van ezer más pasi.

Viszont a minap megláttam őt egy régi osztálytársammal. Nem tudom, hogy mit láthatott benne, amit bennem nem. A lány elég egyszerű, sosem volt a legélesebb kés a fiókban. Nem tanult és nem is túl változatos az érdeklődési köre. Én nőként megunnám ha egy ilyen pasival kéne lennem. Az öltözködése sem túl ízléses. Kíváncsiságból körülkukkoltam a face profiljukat. A srác viszi jobbnál jobb helyekre....

Komolyan. Az ilyen nők hogyan érhetnek el mindent? Igaz, hogy a buta, egyszerű nők vonzók?

Anyukámnak elpanaszoltam ( Ejnye, mit árulkodsz anyunak? Nagy lány vagy már!) és ő mondta, hogy a pasik szeretik az ilyen csajokat, mert könnyen kihasználják és irányítják őket. Ez szerintetek igaz? Ezzel a részével én is egyet értek, de akkor sem hiszem el, hogyan képes valaki meglenni egy más intelligencia szinttel bíró emberrel.


23/nő


2021. nov. 29. 00:23
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
83%
Ismeroseimen keresztul szerzett tapasztalataim szerint ha egy pasi azt mondja, hogy okoskodo egy no, akkor az nem kifogas, hanem tenyleg idegesiti ot. Ram is mondtak mar egyebkent, az mar mas kerdes, hogy valoban okoskodsz-e, vagy csak megsertetted az egojat.
2021. nov. 29. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
27%

Azokat a nőket szeretjük akik nincsenek elszállva maguktól - mert van egy diplomájuk vagy egyszer életükben jártak külföldön - mint a mai nők többsége. Ők mindent jobban tudnak, minden jár nekik aztán kiderül hogy a szájukon kívül nem sok minden...


Az okos, kedves, szerény nőket szeretjük.

2021. nov. 29. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
46%
Lehet hogy az első randin nem a mindenről is alkotott szilárd meggyőződéseidről kellene mantráznod. Nagyon unalmas lehet folyton ezt hallgatni.
2021. nov. 29. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 A kérdező kommentje:

9-es, de az miért jobb, akinek nincs véleménye és olyan a stílusa mint bizonyos népcsoportnak?


Soha senkitől sem hallottam, hogy okoskodó lennék. Az egoját viszont megsérthettem ha egy mániákus hímsoviniszta állat, aki szerint a nőnek nincs véleménye, ül a sarokban és Ő ( A FÉRFI) tud mindent.

2021. nov. 29. 06:29
 15/42 anonim ***** válasza:
22%

Nyugi kérdező, ne vedd magadra. A pasit minősíti. Hasonló cipőben járok én is, cdak nálam nem okkskodásnak, hanem túlgondolásnak mondják. Nem tudok mit tenni, nagyon logikusan gondolkozom, az érzések pedig sajnos nem azok.

Legutóbb pont ugyanez történt velem is. Kellemes, jó hangulatú randik, élvezetes szex, többször elmondta, hogy tetszik neki, hogy okos vagyok. Mégis, pár hónap után kihátrált elég fura indokkal, majd osszejött egy nem is túl szép, nem is túl okos, amolyan tucat lánnyal, aki vigyorog mindenen és viszi mindenhova magával.

2021. nov. 29. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
34%

Kérdező, ne akadj fel ilyen dolgokon. Az ismerkedés során valószínűleg még nagyon sok suttyóba bele fogsz szaladni (kivéve persze ha szerencséd van és gyorsan találsz egy hozzád illő embert). Hogyha minden egyes hülyének a beszólásait magadra veszed, akkor hamar le fog szívni a társkeresés. Tovább kell lépni, nyugtázva a dolgot azzal, hogy nem illettetek volna össze.


Amúgy igen, sok pasi van, aki hülye nők mellett érzi csak jól magát, mivel mellettük több az önbizalmuk. Ellenben sok -férfi- van, akik szeretik az okos nőket, nincs erre recept.

2021. nov. 29. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
85%

"Később visszahallottam valakitől, hogy okoskodónak tart"


Hmmmm... Egy kicsit időzzünk el ennél a kifejezésnél. Az ember nem nevez valakit csak úgy okoskodónak. Nem akarok az ördög üdvédje lenni, mert nem ismerem a srácot (lehet, hogy ő a f*sz), de jómagam (értelmiségiként) találkoztam már azzal az értelmiségi típussal, aki - tisztelet a kivételnek - bizony kimeríti ezt a fogalmat. Félreértés ne essék, nem azzal van a problémám, amikor valaki művelt és értelmes (ugye ez a kettő nem ugyanaz) és ezt kifejezésre juttatja ilyen-olyan formában. Hanem amikor demonstratív módon puffogtatja azokat a közhelyeket, amelyeket másodéves pszichológia szakon megtanult, és ő már marhára értelmiséginek KÉPZELI magát attól, hogy olyan szavakat ismer, hogy "interdiszciplináris". Vagy pusztán azért, mert művelt, feljogosítva érzi magát, hogy folyamatosan helyre tegyen másokat, kijavítson (pl. rosszul használta az "átstrukturálás" szót, "mit" mondott "mely" helett stb.) és olyan, a magyar nyelvben soha nem látott szavakat vegyen a szájára, mint hogy "ámbátor".


Kicsit megszaladtak a sorok, elnézést, tulajdonképpen ez nem is tartozik a tárgyhoz, csak úgy eszembe jutott. Le is lehet pontozni, de aki érti az érti a jelenséget, amiről beszélek.


Egyébként ha igazán bölcs szeretnél lenni, azt mondom: engedd el.

A kérdés amúgy jogos, ezen én is sokat gondolkoztam, férfiként. Vajon a buta nő vonzóbb? Arra jutottam, hogy nem. A buta nő unalmas. Nyilván nem az az egyetlen célod vele, hogy eszmecserét folytass, de azért legyen *bizonyos mértékig* művelt, lehessen beszélni a világ dolgairól és legyen tartása. Szóval ilyen értelemben nem kell a buta nő.

2021. nov. 29. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
82%
Az okossal nincs gond, de az okoskodó nagyon idegesítő tud lenni, főképpen ha túlzott egoizmussal, aljassággal és rosszindulattal párosul. Tömören és röviden egy narcisztikus személyiségű nőt férfiként hiába néz ki jól nem találok vonzónak!
2021. nov. 29. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
79%

Azért vannak átmenetek. Számomra például nincs kiábrándítóbb dolog, mint egy buta nő. Nem is a tájékozatlanságról vagy iskolázatlanságról van szó, hanem tényleg arról, hogy gondolkodásra képtelen. Egyik kedves barátom szava járása, hogy "a dugás nem szellemi olimpia", de ezzel már fiatalabb koromban se értettem egyet, mert egy bizonyos nívót azoktól a nőktől is elvártam, akikről tudtam, hogy komoly kapcsolat soha nem lesz belőle. Egyszerűen képtelen voltam azokhoz közeledni, akikről tudtam, hogy nem tudnék velük az időjáráson vagy "milyen napod volt" témákon kívül miről beszélgetni. Ez persze én vagyok, baráti társaságon belül se sokan osztják a véleményem, hiszen tény és való, egy egyéjszakás kaland erejéig nagyságrendileg egyszerűbb ledumálni egy egyszerűbb gondolkodású nőről a bugyit.

Ugyanakkor -és ezt nem restellem bevallani- hiú ember vagyok, és szeretem, amikor egy nő tekintetében azt látom, hogy "okosnak" tart, és minimum egy szinten vagyok vele, talán egy kicsit magasabban is, mint ő. Emiatt nekem is volt egy olyan lány, akivel végül azért nem jöttem össze, mert nálam szignifikánsan intelligensebbnek és tájékozottabnak találtam magamnál.

Viszont amit a 9-es mond, az is valid jelenség, igaz, arra nem az a válasz, hogy a másik okoskodó, hanem hogy teljesen más az értékrendünk, ami már középtávon is lehetetlenné tenné az együttlétet.

2021. nov. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes és tanulságos egyébként, hogy a kérdező úgy kezdi, hogy nem szép dolog az általánosítás, de egy férfi okoskódonak nevezte (lehet, hogy jogosan - ezt nem tudhatjuk) és ebből már azt a következtetést vonta le, hogy akkor "a férfiak a buta nőket szeretik"


Bocsánat, de te sem vagy valami következetes.

2021. nov. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!