Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kék szemű nők, mennyi alkalomm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kék szemű nők, mennyi alkalommal kaptál már dicséretet a szemedre, és milyen érzést kelt benned: jól esik vagy unalmas már?

Figyelt kérdés
2021. dec. 1. 15:28
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Rengeteget. Mindenhol dícsérik a szememet, ami sötét-szürkéskék.
2021. dec. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon ritkán, jól esne többször. Az egyetlen testrészem amivel elégedett vagyok.
2021. dec. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ez egy érdekes kérdés számomra, mert nem tudom eldönteni, dicsérjem-e vagy sem. Jelenleg az a taktikám, hogy ha már közelebb kerültem a nőhöz, akkor megdicsérem. Azért, mert ha korábban mondom, akkor lehet nyálasnak, vagy nyomulusnak veszi. Ugyanakkor lehet pont arra vágyik, hogy kapjon bókot.
2021. dec. 1. 15:34
 4/10 A kérdező kommentje:
*nyomulásnak
2021. dec. 1. 15:35
 5/10 anonim ***** válasza:
89%
Néhányszor kaptam dicséretet a kék szememért, nem sokszor. De nem is szeretem, ha olyanért dícsérnek meg, ami egyáltalán nem rajtam múlik. Jobban szeretem, ha az öltözködésemet, illatomat stb. dicsérik, azt legalább én választom meg.
2021. dec. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2021. dec. 1. 15:38
 7/10 anonim ***** válasza:
50%
Zöldeskék szememet szokták dicsérni. Bár fényviszonyfüggő, melyik jön ki éppen jobban.
2021. dec. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Bennem már semmleges.nagyon sokszor dicsérik.
2021. dec. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
67%
Világos zöld szemem van, elég sokszor dicsérik.
2021. dec. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A szem dicsérése elég gyakori. Az én sötét barna szememet is sokan megdicsérték már.:D
2021. dec. 2. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!