Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tescoban van egy pénztáros...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tescoban van egy pénztáros aki bejön, hogy hívhatnám el egy randira?

Figyelt kérdés
Vagy hogy kérjem el a számát, nevét?
2021. dec. 1. 16:16
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Hát menj be mikor dolgozik. Várd ki h ne legyenek a pénztárnál sokan ahol ő van tehát érdemes vagy a korai vagy kései órákban menni. Majd annyit mondj nagyon szép és tetszik neked emiatt szívesen elhívnád randira. Legyen nálad valami papír amin rajta van a telefonszámod és a neved. Aztán ha benne van ugyis keres.


Sok sikert!! 24/N

2021. dec. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
49%
1-eske! A nők nagyon nem így működnek! Kurvára nem. Főleg nem munka közben kéne zavarni ha csak ennyi az infó! Tróger srácot k.ra nem érdekli hogy a lány mit gondol, csakis a saját önös érdekei. Ebből lóf... sem lesz!
2021. dec. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

2es

Máshol nemtudom zavarni

Remélem találkozok még vele

2021. dec. 1. 20:02
 4/6 anonim ***** válasza:
#2-es. Szerintem nőként jobban tudom h működnek a nők. Nem zaklatja. Oda ad egy elérhetőséget ha vevő rá. Ha nem el se fogadja majd és elutasítja.
2021. dec. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Alapvetően nekem sem tetszene, ha a kezembe nyomnának egy telefonszámot, de ennél nekem sincs jobb ötletem, mivel pénztáros. Persze, elég direkt a dolog, de na.

Szerintem egy próbát megér, de azért jó lenne tudni, hogy próbáltál-e már beszélgetni vele azon kívül, hogy hány kiflit raktál a zacskóba. Nem sokat, csak hogy megvan-e a szimpátia.

2021. dec. 3. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
1. Igen így működik ha te vagy a 100bol az az egy akit a nők lovagnak látnak.
2021. dec. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!