Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, mit gondoltok erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, mit gondoltok erről a nőkről szóló magyarázatról?

Figyelt kérdés

"A lányok számos tulajdonsággal rendelkeznek, ilyen például a lázadás – magyarázza Robyn McKay pszichológus és a Smart Girls in the 21st Century című könyv társszerzője. Hozzáteszi viszont, hogy ezeket a tulajdonságokat elfojtották gyermekkorukban, mivel a nőket arra szocializálják, hogy engedelmesek és kedvesek legyenek. Ha egy lány nem tudja kifejezni, ami benne van, akkor egy rosszfiúhoz vonzódhat, hogy ezzel is kifejezze saját belső lázadását – fűzte hozzá.


Nagyon egyszerűen fogalmazva, mások olyan tulajdonságaihoz vonzódunk, amelyeket mi magunk is szeretnénk – mondja Sarah Melancon szociológus és klinikai szexológus. Egy rendes lány csodálhatja a rosszfiú szabadságérzetét. Annak ellenére, hogy ez a tulajdonság hosszú távon alkalmatlan partnerré teszi őt,


ANNYIRA VONZÓVÁ TEHETI, HOGY LÁTSZÓLAG MEGÉRI A VELE JÁRÓ ESETLEGES FÁJDALMAT.


Dr. Cunningham megjegyzi, ha egy nő nem érzik magát erősnek és függetlennek, akkor lehet, hogy szeretne valakit az életébe, aki ilyen."


Forrás itt: [link]


(a nagybetűs kiemelés nem tőlem van, hanem a cikkben szerepel így)


Továbbá a félreértések elkerülése végett: nem vagyok incel. Ismeretszerzésként írtam ki a kérdést.


2021. dec. 1. 16:18
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Hülyeség
2021. dec. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%
Bennem nem folytották el a lázadást gyerekkoromban, meg sok más nőben sem.
2021. dec. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%
es? most mit akarsz ezzel mondani?! biztos vannak ilyen lanyok is, de nem lehet ezeket a pszichologiai modelleket mindenkire rahuzni. amugy itt a ‘rosszfiu’ szo olyan ertelemben van hasznalva, hogy valaki, aki nem fel onmaga lenni, esetenkent szembemenni a tarsadalmi normakkal es felvallalni a velemenyet minden korulmenyek kozott. nem pedig ugy, hogy ‘jokepu vagany suttyo, aki osszevissza megdug mindenkit, csalja es veri a nojet’. ha azt szeretned kihozni a keedesbol, hogy BEZZEG A NOK A ROSSZFIUKRA BUKNAK.
2021. dec. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%
btw. ennyi erovel a lazado, szabadszaju vagany nokenek a csendes, visszafogott, konformista sracokra kene buknia. tehat akkor mire fel a sirankozas, h ‘a rendes sracok nem kellenek a noknek bruhuhuuu’
2021. dec. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Azért tettem fel a kérdést, mert érdekel az erintettek álláspontja. Ne magyarázz bele ennél is többet, és ne kötekedj, 3-as.
2021. dec. 1. 16:30
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
nem kotekszem, leirtam a velemenyem. de mivel itt minden 2. kerdes arrol valo nyavalygas, h a nok roaszfiukra buknak, ezert gyanus, h ez is oda akar kilyukadni, burkoltabb formaban.
2021. dec. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Határozottan erősnek és függetlennek érzem magam, és párban is ilyent keresek. Nem akarok felnőtt ember pótmamája lenni.
2021. dec. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Nem. Arról szól a kérdés, hogy ez a cikk érdekesnek tűnik, és mit gondolnak róla egyesek.


Nekem egyébként teljesen mindegy, hogy a nők a rossz, vagy a jófiúkra buknak-e.


Inkább a saját stílusomat alakítom. Nem akarok sem rossz, sem jófiú lenni.

2021. dec. 1. 16:35
 9/12 A kérdező kommentje:

#6


Megértem, hogy gyanús, de direkt írtam, hogy nem vagyok incel, szal senki ne értse félre. xD

2021. dec. 1. 16:37
 10/12 anonim ***** válasza:

Én értem mi a kérdés!

Nálam van is benne igazság! Akihez én vonzódom, ő tényleg olyan amilyen én nem tudok lenni, de szeretnék! Ahogy él, amilyen dolgokat elért az életben, és azt ahogy végigvitte, az amit én soha nem tudnék utána csinálni. Ezért viszont felnézek rá, csodálom őt, még akkor is ha amúgy vannak olyan tulajdonságai ami miatt folyton megszívom vele az egész életet! Szóval egyszerre vonz és taszít is!

Azt keresem benne ami bennem nincs meg, vagy megvan csak nagyon mélyen "eltemetve"! PL: ilyen volt a szexben a vad vágyak kiélése, (ezt inkább nem részletezném) amit ő hozott ki belőlem, mert benne megvolt.

2021. dec. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!