Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hi. Ti mit szoktatok csinálni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hi. Ti mit szoktatok csinálni a pasitokkal ha együtt vagytok? (Szexen kívül)! Mi mostanában már mindig unatkozunk.. 18/L

Figyelt kérdés

2021. dec. 1. 18:38
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Beszélgetünk. Nagyon durva szórakozás ám! Tök változatos! Próbáljátok ki!
2021. dec. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Kirándulunk, túrázunk, társasozunk, filmet nézünk, elmegyünk családlátogatóba, kimegyünk a közeli menhelyre kutyát sétáltatni, főzünk, takarítunk, beszélgetünk.
2021. dec. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Oh, ha ilyen fiatalon mindig unatkoztok az már nem jó jel...


Mi mindig elmegyünk sétálni, vagy megnézünk egy sorozatot ha nincs más programunk


De általában tervezünk valamit

Pl meglátogatjuk a szüleit (vagy az enyémeket), vagy állatkertbe megyünk, esetleg moziba


Egyszerű dolgok, de telik az idő


De volt olyan is az elején hogy vagy 5-6 órán keresztül zenéket mutattunk egymásnak


Ha jól kijöttök, megvan a kémia, akkor nem kéne hogy olyan sokat unatkozzatok egymás mellett

2021. dec. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

otthon?

beszélgetünk, össze bújunk, TV-t nézünk, játszunk (pl. Barkochba)

2021. dec. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
53%

Ha csak szex van, mellett unalom akkor lapozz tovabb kicsinyem

(48eves ffi)

2021. dec. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Első kapcsolatomban ugyanez volt a probléma. Csak a kémia működött, de a beszélgetés, humor annyira nem, pedig mindketten értelmes emberek vagyunk. Egyszerűen nem volt összhang. Van ilyen. Nem lett szerelmes belém, én is csak szexuálisan vonzódtam hozzá.

Aztán szakítottunk, és utána szerelmes lettem másba lelkileg is, vele sose unatkoztam.

2021. dec. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
48%

Sebaj, szexelj akkor tovább! Egyébként csinálni valamit nem unaloműzésből kell, akkor már megette a fene. Én sosem éreztem unalmasnak semmiféle programot a már feleségemmel. Ha szimplán csak beszélgettünk is, tök jó volt.


Most elmondok egy óriási dolgot: dolgozzatok együtt! A világ legjobb párterápiája, csak ezt sehol nem hangoztatják. Nem üdülni kell menni, meg szórakozni! Vállaljatok be egy kertet, metszétek meg a fákat, vagy teljesen mindegy mit melóztok, az a lényeg hogy együtt csináljátok. Hasonló a csapatépítő tréningekhez, csak párkapcsolatban sokkal jobb.


A folyamatos szex kiégeti a párkapcsolatot.

2021. dec. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
30%
Én szakirányosan ezért vásároltam egy ps-t. 30f
2021. dec. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Egyetértek a hetessel abban, hogy ha csak ilyen randi programok vannak hónapokig, az unalmas. Kicsit steril a maga módján. Vagyis csak folyton szórakoztok, a legjobb oldalatokat próbáljátok mutatni, nincs annyira lehetőség a másik lelkébe látni, az érzékeny, sérülékeny oldalatokat megmutatni, igazán kapcsolódni.

A közös munka, közös projektek, célok, közös mindennapok valóban sokkal jobban építik a kapcsolatot, hiszen hosszú távon is arról fog szólni, és így tudjátok igazán megismerni a másikat, ha részt vesztek az életében. Nem csak a szabadidejében, hanem a feladataiban is. Látod a mindennapi gondjait, küzdelmeit, segítesz benne és ő is neked, van olyan bizalom (épül), amiben meg tudjátok ezt osztani. Na ez a kapcsolat. A többi csak szabadidős járogatás. Persze ez idővel tud kialakulni,de pár hónap után már jöhet ez a része. Számomra izgalmasabb és érdekesebb is, mint a jópofizós randik. Ez is egy nagy különbség volt a két kapcsolatom között, mert a másodiknál eközben szerettem bele igazán. Addig csak a vonzalom volt. (6 voltam)

2021. dec. 3. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!