Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok. Ti hogyan kezelitek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok. Ti hogyan kezelitek, ha a párotok legjobb barátja csaj?

Figyelt kérdés
Friss még a dolog köztünk, de már most a könyökömön jön ki azt hallgatni, hogy ilyen jól meg olyan jól megvannak, és hogy ő az akivel mindent megbeszél, és nincs is nála jobb barátja, és vele biza komoly a dolog. Alapvetően jól kezelem az ilyen helyzetet, de ez már nekem sok. Azt megbeszéltük, hogy soha nem lenne vele, mert "nem egy súlycsoport, nem jönnének ki jól". De akkor is cseszi a csőröm, mikor annyiszor róla beszél, sokszor kérdezetlenül. Legalább ne hangoztatná annyit, mintha az orrom alá akarná dörgölni, vagy megszoktatni a gondolattal. Ti hogy kezelitek az ilyesmit?

2021. dec. 4. 15:36
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
Tudod ha te fele annyira érdekes lennél és olyan társaság akiről lehet dicsekedni máris nem zavarna a csaj.
2021. dec. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%

Nekünk is volt egy ilyen barátnője páromnak mikor összejöttünk. Bár ő nem beszélt ennyit róla, de azt tudtam, nagyon jóban vannak.

Akkor buktam ki igazán mikor munka előtt, hajnali hatkor is hívta a csaj. :D

Aztán mikor én is megismertem, és láttam őket hogyan viszonyulnak egymáshoz, megnyugodtam. Láttam, nincs mitől tartanom.

Meg egyébként is...jóval régebb óta ismerte őt mint engem. Tehát ha akartak volna, lett volna lehetőségük összejönni.

2021. dec. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%
Nekem azt is elmondta az exem, hogy ezt a legjobb lánybarátnőjét az elején még meg akarta dugni, csak a lány nem engedte. Ezért azóta csak barátok. Hát nem véletlenül az exem…én nem fogadom el az ellenkező nemű barátokat, vagyis ha csak társaságban találkoznak, az nem érdekel, de kettesben nem tolerálom és azt sem, ha nagy lelki támaszai egymásnak. Akkor én minek vagyok?
2021. dec. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
Valamelyik mindig tobbet akar az ilyen kapcsolatban. Sokszor platoi szerelem, tudom mert voltam ilyenben, nem egeszseges.
2021. dec. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A volt barátnőm is kicsit nehezen tolerálta ezt, de elfogadta, de persze zavarta hogy benne nincs meg az ami miatt a másik csajjal barátok vagyunk. Ironikus hogy végül azért mentünk szét mert neki is volt egy fiú barátja aki közben megtetszett neki..
2021. dec. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

A legjobb barátom párkapcsolatban lévő fiú (én lány ugye)

Nem sűrűn találkozunk, 2-3 havonta egyszer mert van köztünk kb 300km és mindketten elég elfoglaltak vagyunk, na meg ő a legtöbb hétvégét a barátnőjével tölti. (amivel semmi baj nincs nyilván)


Ettől függetlenül a lány nagyon féltékeny

De annyira, hogy egyszer küldtem a legjobb barátomnak egy képet amin egy barátnőmmel voltam íjászaton és majdnem kidobta érte, mert hogy minek küldözgetek neki képeket amin ennyire alul vagyok öltözve😂 (nyár volt, egy rövidnadrág volt rajtam ami kb combközépig ért meg egy rövidujjú póló)

Szóval szerintem ő nagyon nehezen kezeli.


Megértem ha valakinek szoros barátsága van egy másik nemű emberrel aki esetleg "veszélyt" jelenthet, engem is zavarna ha pl a párom hetente többször találkozgatna egy lánnyal és pl miatta mondana le több közös programot, de van olyan aki kicsit eltúlozza a dolgokat

2021. dec. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Össze sem jönnék olyannal, akinek a legjobb barátja lány.. Ha csak haverok vagy munkatarsak és együtt esznek, kávéznak, hát annyi belefèr..
2021. dec. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ez bonyolult, mert a jóbarátok nagyon fontosak mindenki számára, de eltudom képzelni, hogy nehéz lehet ezt látni. Bárki féltékeny lenne a helyzetedben, de az a fontos hogy megbízol e benne, mert akkor kevésbé fog zavarni és biztos lehetsz benne, csak barátok. Egy idő után biztos lesz a lánynak is valakije és akkor már tuti, hogy elmúlik a féltékenységed. Ki tudja talán még dupla randizhattok is és kialakul egy új baráti kör.:)
2021. dec. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!