Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szinte már belebetegszem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szinte már belebetegszem, hogy nincs mellettem egy társ. Létezik, hogy ennyire szükségem van a szerelem-szenvedélyre?

Figyelt kérdés

Szeretnék szeretni valakit, puszilgatni, számítani rá... Csak boldognak lenni valakivel.

Nem bírom enélkül.

17 éves vagyok, a család nincs igazán ott a háttérben (mögöttem).. csak magamra számíthatok.


2008. dec. 13. 18:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem írtad hogy fiuvagy vagy lány?
2008. dec. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Velem is ez a helyzet és tudom, hogy nehéz:( Én 16 éves vagyok és még nem volt barátom, ez nagyon bánt. De csak azért nem fogok összejönni akármelyik fiúval, hogy elmondhassa nekem is van barátom. És szerintem te se tedd. Várd meg azt a személyt, aki megérdemli a szereteted :)

16 éves lány

2008. dec. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy szükséged van rá.

Egyszer az életben mindenkin átfut ez az érzés, szóval messze nem vagy egyedül.

Rengeteg időd van megtalálni a normális embert, aki partner ebben, csak na hagyd, hogy a vágyaid rossz döntésre késztessenek. 24/f

2008. dec. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Lány vagyok. És köszönöm a válaszaitokat :)
2008. dec. 13. 19:19
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én 19 éves lány vagyok. Nemrég ért véget az első kapcsolatom. Így én már bele is kóstoltam a szerelembe. Mögöttem itt áll a család, támogatnak, érzem, hogy szeretnek. Mégis majd belehalok úgy hiányzik egy társ, akit átölelhetnék, megcsókolhatnék, akivel beszélgethetnék. Én már 18 múltam, amikor rátaláltam a srácra. Szóval ráérsz, és tényleg ne járj senkivel azért, hogy elmondhasd, hogy van barátod. Járj nyitott szemmel, de ne állandóan azt lesd, hogy mikor jön az Igazi. A szerelem rátalál mindenkire előbb-utóbb. Én is ebben bízom.
2008. dec. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Fiú vagyok, nekem 21 éves koromban lett először Kedvesem, pedig már évek óta hiányzott valaki. De lévén mindaddig nem került alkalmas-kompatibilis társ, hát ki kellett bírni. Nem egyszerű, de meg lehet oldani. Kitartás!


Amúgy ajánlom figyelmedbe ezt:


[link]


Mostani (sorban a harmadik, és immár utolsó) Kedvesemet, illetve még pontosabban Kedves Nejemet, lévén össze is házasodtunk már egy jó ideje, is itt találtam meg. Hátha neked is szerencsét hoz. :)

2008. dec. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Harmadik válaszoló vagyok, dobtam neked egy privit, ha van kedved, írj.
2008. dec. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszi! Mindenkinek. :)
2008. dec. 13. 20:01
 9/13 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok ezzel, és sokáig azt hittem meg tudom oldani egyedül a mindennapi dolgaimat, anélkül, hogy mellettem állna valaki,(nem csak testileg, érzelmileg is) de sajnos nem, így azt javaslom, "pasizásba" tényleg ne menj bele csak szeretetéhség miatt, de keress barátnőket, vagy valakit aki lelkileg segít.és kitartás
2008. dec. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
én 15 éves fiú vagyok (tudom hogy fiatal vagyok meg előttem áll még sok év, nemmaradok le semmiről, és a szokásos anyukás szövegek) de nekemsem volt még barátnőm, most sincs, és valhogy úgyérzem hogy egy ideig még nem is lesz :S és engem is zavar, mondhatni hiányzik
2008. dec. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!