Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet barátság extrákkal? 20...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet barátság extrákkal? 20 éves vagyok, a fiú is, egyetemisták

Figyelt kérdés

Egyetemen, egy fiú osztálytársammal nagyon jó barátságba kerultem. Szóba kerult a szex, majd valahogy jott egy poén, hogy milyen jó lenne egy barát, akivel lehetne kicsit tobbet csinálni, vagyis barátság extrákkal. Nem tudom,hogy mukodhetne e. A srác tipikus "rossz fiú", sok kapcsolata/egyéjszakásai voltak. Azért szeretne velem tobbet (azon kívul persze, hogy megbízik bennem, jól kijovunk, kedveljuk egymást), mert évekig osztálytársak leszunk és mert másokkal úgysem lesz idonk ismerkedni nagyon, sem az egyetem, sem a vírus miatt.

Ha vele megyek haza/egyetemre autóval, végig poénkodjuk az utat, énekelunk, viccelodunk, ha nem vele megyek ír, hogy rendben haza értem e. Néha hajnali 3ig írunk messengeren, voltam már nála is otthon (online óra miatt). Viszont van, hogy idonkent furcsán viselkedik, nem ír napokig, aztán mintha mi sem tortént volna, minden kezdodik elolrol, poénkodunk, beszélunk. Nem tudok kiigazodni rajta, hogy csak megjátsza e magát, vagy tényleg jól kijovunk és o is a barátjának tart engem. Nem tudom mit tegyek.



2021. dec. 6. 20:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%
Frankón kihasznál. Ha kellesz neki, ott vagy, ha nem kellesz éppen, akkor meg lekakálja a fejed. Te meg szépen aláveted magadat ennek. Ha neked ez jó, akkor maradj vele, de akkor ne panaszkodj miatta. Ha nem jó, akkor meg ne alázkodj meg, építsd le.
2021. dec. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
37%

"A srác tipikus "rossz fiú", sok kapcsolata/egyéjszakásai voltak."


Pontosabban ő maga ezt mondja, de gondolom semmivel sem bizonyította.


A rosszfiúk nem arról híresek, hogy olyan nagyon jó fejek, de ennek ellenére vonzódnak hozzá a nők.


Nem rosszfiú ő, hanem csak egy átlagos srác. Te tudod mit akarsz.

2021. dec. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Lehetne barátság extrákkal, de te többet akarsz. Ez így neked csak szívás lenne.
2021. dec. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
82%
Jó pofára leszel ejtve, de meg is érdemled. Ezért van minden csaj ma már k**vaként kezelve.
2021. dec. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Megkérdezhetem, kedves 4es, hogy miért érdemlem meg? Nem hiszem hogy k...va lennék attól, hogy feltettem egy kérdést. Azért kérdeztelek meg titeket, hogy mint kulso szemlélok, ti hogyan lássátok, ugyanis vannak olyan helyzetek, amiket az ember maga nem lát át, ezért kér véleményt másoktól.
2021. dec. 6. 22:30
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
5. Nem a 4-es vagyok, de azért, mert olyan pasihoz vonzódsz romantikusan, aki nem akar tőled semmi romantikusat, csak szexuálisat. Magadat szívatod. Rajtad kívül kb. mindenki látja mi fog majd történni: Elkezditek az összejárogatós barátság extrákkal dolgot, te belé szeretsz egy idő után, ő ugyanúgy nem akar majd tőled kapcsolatot és aztán te meg lehet évekig ácsingózni fogsz utána, mert még ráadásul a suli miatt éveken keresztül látni is fogod őt. Aztán majd lehet egyszer el tudod felejteni és 3-5-7 év múlva lehet egy normális kapcsolatod. De ha te ilyen dráma királynő vagy, aki ezt élvezi, hogy szenvedhet, akkor vágj bele hajrá!
2021. dec. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
100%

Ez szép és jó de ahogy a többiek írták csak arra kellenél neki.

Próbáld inkaább észrevenni azt aki odáig van érted és azzal szóba állni. Így magadat se kínzod és talán lesz egy normális kapcsolatod.

2021. dec. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Bármit mondunk, meg lesz húzva. Aztán majd tanul belőle, vagy nem.
2021. dec. 7. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
"Azért kérdeztelek meg titeket, hogy mint kulso szemlélok, ti hogyan LÁSSÁTOK"?
2021. dec. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
25%

Na látom, itt minden válaszadó maga a szentéletű monogámia képviselője.

Meg az életcél-család-hitel-gyerekek mentalitású komolykodó.

Miért ne lehetne valakinek b-extrákkal elképzelése ? Hajrá.

És igen, mindenki kap 16 éves korától egy két pofont az élettől, kapcsolatoktól, tökmindegy hogy komoly, vagy bármilyen.

Nem kell mindent agyonmérlegelni hogy mi-ki mennyit ér meg nekem stb stb, meg meddig, meg mit kapok cserébe.

Élvezze ami-aki szembejön és kész.

2021. dec. 8. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!