Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Világítós boxeralsó! Hol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Világítós boxeralsó! Hol lehet ilyet kapni és mennyiért?

Figyelt kérdés

Szexboltba még nem igazán engednének be, mert nem vagyok 18. barátom 18. születésnapjára gondoltam hogy veszek neki egy vicces, világító boxert vagy esetleg egy ilyet:

[link]

Ezt a bikásat nagyon nagy ötletnek tartom, viszont netről nem akarok rendelni, mert annyira nem bízok benne. Esetleg vhol hasonlót mint a bikás, lehet-e kapni? Milyen boltokban?


2008. dec. 13. 21:16
 1/9 anonim ***** válasza:

[link]


én csak ezt találtam ami világitos:P

én mindig netről rendelte de ha te nem biozol benne akor kérd meg anyukádat vagy valakidet aki elmult 18. hogy menjen veled a boltba:)

2008. dec. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát nem is tudom ennek most a barátod vagy inkább TE fogsz örülni??
2008. dec. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ezt csak poén miatt akarom neki megvenni. Amúgy ő is én is örülnék neki.. Imád hülyeségekben benne lenni, és tetszett is neki mikor régebben beszélgettünk erről.
2008. dec. 13. 22:47
 4/9 anonim ***** válasza:
Akkor rendben van.Biztos örülni fog neki.Itt van néhány hasonló [link]
2008. dec. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
utolsónak: ezek miért ilyen drágák??? mi kerül 7000 ft-ba?? :O
2008. dec. 14. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ja, hát az árakat nem figyeltem, csak láttam, hogy itt van sok ilyen..Amúgy fogalmam sincs miért ilyen drága..talán a sráccal együtt annyi :D:D
2008. dec. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen ezen én is elcsodálkoztam h miért ilyen drágák, amit én küldtem link ott max 3000 FT. De ilyeneket milyen boltban lehet kapni? Ha neten rendelem meg és kihozzák csomagban, akkor ugye nincs rajta a csomagoláson h mi ez? :D
2008. dec. 14. 10:16
 8/9 anonim ***** válasza:

Ez mekkora oltás áááá :D

Amúgy a legtöbb ilyen szex-shop egy sima dobozba küldi, nincs rajta nagy betűkkel, hogy mégis honnan jött, és mi ez :D Szerintem nézd meg az oldalán, hogy hogy szállítják, mert mindegyik különböző :)

2008. dec. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem menj egy másik szexshopba, én sem vagyok még 18, de sosem küldtek ki, pedig voltam párszor:) Egyébként ha mégis rendelnél: a csomagolása diszkrét, semmilyen formában nem derül ki, honnan kapod/mit tartalmaz, amíg te ki nem bontod:)
2008. dec. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!