Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit éreztek, ha érzitek hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit éreztek, ha érzitek hogy valakivel van kémia, működik a kémia?

Figyelt kérdés

Tudom, van aki hülyeségnek tartja, nyilván nem rájuk gondolok.

Hanem hogy egyénileg ki mit érez ha úgy érzi valakivel megvan.

Nem feltétlen kell, hogy a párja legyen v nem feltétlen kell hogy szerelem legyen, barmi példa jó.

Kívancsi vagyok, ki hogyan írná le, mit érez, stb.



2021. dec. 11. 09:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy hullámhosszon vagyunk, úgy beszélgetünk, mintha régóta ismernénk egymást, és emellett érezhető, hogy kölcsönös a vonzalom.
2021. dec. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan viselkedek vele, de közben egyfajta izgatottságot is érzek. Jó a közelében lenni, van témánk, együtt tudunk dolgozni.
2021. dec. 11. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

elsore latom rajta, hogy tetszem neki, es o is nekem, es ezt erzi o is. egyszeruen erezzuk, hogy ebbol lesz valami, vonzzuk egymast, meg a leghetkoznapibb temarol valo beszelgetes is izgalmas, mert erdekelnek a masik gondolatai, folyton ott van az erzes mindkettonkben, hogy jo lenne kozel kerulni a masikhoz, fizikailag megerinteni.

nincs erre jobb szo, ott van a levegoben az a bizonyos szikra, tudjuk, hogy ebbol lesz valami, aztan amikor konkretan szexre vagy csokra kerul sor, pont olyan fantasztikus, amilyennek vartuk, nincs benazas vagy szerencsetlenkedes, mindketten osztonosen erezzuk, mi a jo a masiknak es egyszeruen nem kerdes, hogy passzolunk.


(nyilvan kell, hogy kulsore tetsszen az illeto, de volt mar ilyen brutal eros kemia kevesbe jo paaival is es volt olyan is, h egy 10/10 es sraccal randiztam kb es megsem ereztem ezt..)

2021. dec. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%
Dugnám, ennyi.
2021. dec. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nagyon gyorsan növekszik az egymás felé érzett vonzalom. Úgy érezzük a személyiségünk pont ilyan, amivel a másik vágyait be tudjuk teljesíteni.
2021. dec. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Hogy iszonyatosan vágyom arra, hogy megba...


Viccet félretéve azt érzem, hogy mikor egymásra nézünk, többet mondunk, mintha megszólalnánk. Hogy minden rezdülése felizgat, hogy próbálok kimért és kulturált lenni, de szinte remegek, annyira vágyom arra, hogy megérintsen. Számomra ilyen, ha van kémia. Egy mosolyban és abban a bizonyos nézésben benne van minden, érezzük egymást már akkor, mikor még csak beszélgetünk. Mintha ezer éve ismernéd a másikat és pontosan tudná, mire van szükséged, mit akarsz mondani és hogyan tegyen boldoggá.

25n

2021. dec. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Rommá...
2021. dec. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha el jön joe black?
2021. dec. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Úgy érzem, hogy legszívesebben azonnal megölelném.
2021. dec. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!