Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » "Lány fut a fiú után". Ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Lány fut a fiú után". Ez tényleg elítélendő?

Figyelt kérdés
Annyiszor hallom ezt, hogy ez így nem jó. De mégis mit csináljak? Utánam eddig 2 fiú "futott" , mindig én szoktam pasit választani. Aztán általában ezek a barátkozás/plátói szerelem szintjén megállnak. Itt rontom el, hogy én vagyok az aki keresi a pasit, én leszek először beleesve a másikba?
2010. szept. 6. 17:35
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Pl most is tetszik valaki. Jóban vagyunk, de csak mint távoli ismerősök. Már napok óta ezen rágódom, hogy lépni fogok, megkérdezem lenne-e kedve találkozni, de azt mondják ne a lány fusson a fiú után. Akkor hagyjam a fenébe ezt az egészet, és várjak hátha egyszer lép már felém valaki?
2010. szept. 6. 17:36
 2/12 anonim ***** válasza:
Ma már egyenlő az ismerkedési etikett. Lépjél, de csak korrekt módon. Ne tolakodóan!
2010. szept. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem elítélendő a dolog, nem a középkorban élünk. Mindkét nemnek ugyanolyan joga van kapcsolatot kezdeményezni a másikkal. A nők nem valami alárendelt lények, akiknek csak arra van joguk, hogy a szempillájukat rebegtessék a sarokban, mint valami idióta. Ha tetszik egy fiú kezdeményezz. Ne nyomulósan, mert az szerintem mindkét nemnél visszataszító (akár fiú, akár lány is a kezdeményező), csak szép finoman, barátkozva.
2010. szept. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
fiatalabb koromban én is beleestem abba a hibába párszor,hogy én "futottam" a fiú után.hát sosem lett túl jó vége. bár szerintem különbség van a kezdeményezés és a "futás" között. egy nő legyen olyan rafinált hogy azért a fiú tudtára adja hogy nem lenne ellenére egy randi, de szerintem ezt nem nyíltan kerek perec megmondva kell csinálni. el kell csábítani a pasit. mert ha tálcán kínálod magad máris nem leszel annyira érdekes. és hidd el az a pasi aki igazán akar tőled valamit az lépni is fog egy kis "bíztatás" után.
2010. szept. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Rengeteg csaj ezen rágja magát, de van megoldás. ne azzal menj oda konkrétan: szeva tetszel járnál velem?

hanem inkább adj félreérthetetlen jeleket, legyél csábos, vedd le a lábáról, és akkor neki is derengeni fog valami, rá fog jönni hogy tetszel neki, és kezdeményez. szóval: mosolyogj, libbentsd a hajad, és kacsints, gondolom érted :) hajrá, hajrá! győznek a csajok, szúrkolod neked!

2010. szept. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar, ha a lányok futnak, főképp miután nekem nem szokásom. :D
2010. szept. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

És mit csináljak? :)


Egy munkahelyen dolgozunk, de szinte mindig más beosztásban. A múlthéten nem találkoztunk, ma véletlenül igen, azt hiszem holnap is fogunk, és legközelebb majd csak szeptember végén. Addig nem akarok várni, mert már így is megőrülök ettől hogy van-e esélyem, vagy nincs...


De hallottam, hogy egy haverjával beszélt telefonon, és ezt mondta: "Nem, 3 fiú volt, nem volt szerencsém majd legközelebb" Akkor lehet van neki valami lány aki tetszik, vagy csajozni akar?

2010. szept. 6. 17:48
 8/12 anonim ***** válasza:
Hívd el egy kávéra, beszélgessetek, esetleg ebédeljetek együtt. A viselkedéséből, gesztusaiból, mozdulataiból rá fogsz jönni, nyerő vagy-e nála. Ha igen, vetsd ki a hálód.
2010. szept. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Én az ilyen "jel" olvasásból annyira nem vagyok jó :D


Az biztos, hogy kedvel engem: kérdezte hogy vagyok, mi újság velem. Mondta hogy szurkol a vizsgám miatt. Zavarban van a jelenlétemben, meg még sok olyan apró dolog van amiből gondolhatnám hogy talán lenne nála esélyem, de mi van ha csak beképzelem.


Akkor az úgy nem gáz ha megkérdezem, hogy lenne-e kedve találkozni munkán kívül? Csak tényleg elbizonytalanított ez a "3 fiú volt, nem volt szerencsém" dolog. Mi van ha rám nem úgy tekint mint akinek lenne nála esélye?

2010. szept. 6. 18:01
 10/12 anonim ***** válasza:
Kozso után futott a 4 lány :D
2010. szept. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!