Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzem ezt? Lent

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem ezt? Lent

Figyelt kérdés

Van egy 16 és egy 18 éves fiú.

A 18 éves fiú nagyon tetszett 2 éve (de kb 1 évig). Utána meg a 16 éves. A 16 éves nagyon tetszett majd meghaltam érte, még egy hete is, annyira örültem ,hogy minden nap láthatom (egy suliba járunk és egy busszal).De első nap amikor megláttam valahogy nem éreztem semmit, tök nem érdekelt, hogy mit gondol rólam (előtte pedig mindig a hajamat igazítgattam meg a ruhámat). De a 18 évessel is egy suliba járok és egy busszal és most már megint ő tetszik.

Ez mitől van, hogy kb 2 éve nagyon tetszett utána a 16 éves és most megint ő?

Veletek is volt ilyen?

15L


2010. szept. 6. 19:07
 1/3 Kamuuu ***** válasza:
Azt jelenti hogy 15 éves vagy és ugy látszik nehezen tudsz dönteni dolgokrol:D
2010. szept. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
azt jelenti hogy hülye vagy és nem tudsz gondolkodni mert azt sem tudod hogy kit szeretnél inkább
2010. szept. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
ez inkább hirtelen fellángolás nem szerelem csak tetszik ennyi, semmi több :) de majd idövel te is rájössz h más a szerelem és más a tetszés :)
2010. szept. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!