Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez tényleg így van? Elmagyaráz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez tényleg így van? Elmagyarázná nekem valaki, hogy ez mégis miért van így?

Figyelt kérdés

Ezt a két dolgot olvastam itt az oldalon, és nem értem, miért zárja ki egymást a kettő:


"Ha nem akarsz lefeküdni a pároddal, nem való neked még a kapcsolat."


Ez azt jelenti, hogy nem járhattok egy fiúval, ha nem állok még készen arra, hogy ágyba bújjak vele - vagy bárkivel? Mindegy, hogy szerettem-e, vagy boldog vagyok-e vele?


"Miért mentél hozzá, ha nem akarsz tőle gyereket?"


Tehát az nem mondhat igent a párjának, mikor az megkéri a kezét, ha a házasság után nem akar gyereket? Nem úgy értem, hogy soha az életbe, a válaszoló se úgy értette... Mi van akkor, ha az első két-három évbe még a párjával akar valaki utazgatni és élvezni az életet, mielőtt gyereket vállalna? Akkor nem is kellett volna hozzámenni az illetőhöz?


Előre is köszönöm a válaszokat!


2010. szept. 6. 19:13
 1/3 anonim ***** válasza:

szerintem mind a kettő hülyeség

járhatsz akárkivel attól, hogy még nem akarsz vele lefeküdni, ha szeret akk úgyis megérti :P :D


a másikra, az, hogy valaki összeházasodik valakivel az nem kötelezi arra, hogy utána egyből csináljon gyereket :P

2010. szept. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én is így gondoltam, de mikor elolvastam ezeket elkezdtem gondolkozni, hogy vajon én élek-e mese világban, vagy ez most már tényleg így van... Köszi!
2010. szept. 6. 19:26
 3/3 anonim ***** válasza:

Képzeld el, ha mindenkinek ugyanaz lenne a véleménye a pasikról, és mindenkinek ugyanazok az elvárásai lennének, akkor minden nő ugyanarra a pasira bukna :)


Szerintem csak is te dönthetsz a saját sorsodról, és azt kell tenned amit szeretnél, mert akkor leszel a legboldogabb :)


Mások véleményét meg lehet hallgatni, levonni belőle következtetéseket, tanulni mások eseteiből, ötleteket nyerni, így némileg változtatni a véleményeden, de teljesen elfogadni mások döntéseit, egy nagy marhaság.


Képzeld ha olyan férfival kéne együtt élned, akit anyád választ neked... asszem kínlódnál :)

2010. szept. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!