Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyek! Ha észrevennétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Ha észrevennétek apró jelét is, hogy a férfi (akit barátként tiszteltek és szerettek) kicsit is másképp közelít felétek akkor azonnal tisztáznátok vele, hogy nem akartok többet vagy megvárnátok míg magától kimondja, hogy többet érez?

Figyelt kérdés

Van egy nő, akit 4 hónapja ismerek. Eleinte csak barátként közelítettem felé (számomra ez fontos lépés, mert ebből fogom leszűrni, hogy eltudnám e vele később képzelni az életem). Pár napja azonban elhívtam randira. Ő azt felelte, hogy benne van, viszont nekem nagyon nem egyértelmű a viszonya hozzám.



Azt szeretném tehát kérdezni (mivel bizonytalan a helyzet), hogy ha ti egy férfira csak barátként tekintetek akkor azt megmondjátok neki amint kicsi gyanút is fogtok, hogy elkezdett másképp érezni vagy engeditek neki, hadd játsszon veletek, hadd vigyen el randira és majd akkor ha nyíltan kimondja akkor vágjátok az arcához az érzéseiteket felé?


Mert nekem nem mondta meg továbbra sem a szemembe ezt, pedig a meghívás jellege eléggé egyértelmű volt.

Létezik, hogy direkt csak játszadozik, és majd a randi végén szeretne ezzel betámadni?



2021. dec. 19. 14:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

" a meghívás jellege eléggé egyértelmű volt."


Számára is?

2021. dec. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem jön be egy férfi,randira sem megyek el vele,pláne,ha egyértelmű,hogy ő ezt randinak szánja.
2021. dec. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

"étezik, hogy direkt csak játszadozik, és majd a randi végén szeretne ezzel betámadni?"


Már miért ne?

A világon minden létezik. Már a férfiak is "szülhetnek", nemde nemde?

Honnan tudná bárki idegen, hogy mi kár a nő ismerősöd fejében?

Lehet, hogy neki is ugyanaz, mint neked: "mit akar? Játszadozni akar velem?". Nos?

2021. dec. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Túlkombinálod!

Nyilván ha nem érdekelnéd, nem mondott volna igent. Kerülj hozzá közelebb, ismerd meg, ne ítélkezz és agyalj! Aztán a többi adja magát.

2021. dec. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell kimondanod, hogy többet érzel, ez majd alakul! Ha nyilvánvalóan jelezted, hogy ez randi, akkor ő nyitott a közeledésedre.

Milyen programra hívtad?

2021. dec. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

#1 Figyelj! Kb 15 nő ismerősömtől kérdeztem meg, hogy ő minnek venné az ilyen jellegű meghívást.


Mind egyértelmű randit felelt.


Köszönöm szépen a válaszokat!

2021. dec. 19. 14:54
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

"Létezik, hogy direkt csak játszadozik, és majd a randi végén szeretne ezzel betámadni?"


Az a baj, hogy te már most nem bízol benne, ott is rosszat sejtesz, ahol nem biztos, hogy van.

Aztán meg ha csak barátként elmentek valahová abban mi rossz van? Vagy rögtön örök hűséget kell esküdni egymásnak?

Szó szerint hívtad randira?

Akkor biztos, hogy úgy is veszi. Lényeg, hogy igent mondott.

Lehet hogy csak barátság marad belőle, de lehet hogy párkapcsolat. El kell menni, és kiderül.

2021. dec. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
15 nő ismerős, aha..
2021. dec. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Rendben, köszönöm.


#8 Irodai munkahely, korábbi kapcsolatok... Hidd el összegyűlt annyi :D


#5 adventi vásárba kettesben teázni, forralt borozni.

2021. dec. 19. 15:12
 10/14 anonim ***** válasza:
90%
Ha egy pasas semmiféleképpen nem érdekel, akkor nem megyek vele randizni. Viszont! egyáltalán nem biztos, hogy nekem is úgy jön le, mintha randirahívás lenne. Attól még, hogy a nőismerőseidnek elmeséled, hogy történt, egyáltalán nem biztos, hogy az teljesen úgy volt. (Nem hazudsz, csak pl. a testbeszéddel és egyébbel ugyanaz jön le főleg, ha eredetileg barátilag közeledtél hozzám). Illetve egyáltalán nem biztos, hogy én biztos akarod tőled valamit, lehet, hogy csak adok egy esélyt a dolognak. És igen, lehet, randi végén azt mondom, hogy bocs, de mégsem fog működni. NEm azért, mert beléd akarok rúgni, hanem mert ott jövök rá, hogy mégsem.
2021. dec. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!