Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Így ki tudnék lépni a friendzo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így ki tudnék lépni a friendzonejából?

Figyelt kérdés

Van egy lány az egyetemről egy pár hónapja ismerem, de inkább csak barátok vagyunk, ezalatt azt értem, hogy sokszor találkozunk, de inkább csak társasággal és csak barátilag vagyunk jóban. Viszont minél többet találkozunk, annál jobban kezdek iránta valamit érezni. Holnap is találkozunk, de ugyan úgy társasággal. Sikerült most úgy összehozni, hogy ő még Budapesten marad, még én (oda járunk), aztán kérdeztem tőle, hogy szünet előtt nem találkozunk-e még. Mondta persze, jön-e még valaki. Amúgy is terveztem haverokkal találkozni, akkor egybekötöttük a kettőt, nekem jön pár volt osztálytársam ( srác, egy lány) , a lány meg én. Szerintem ő csak baratként tekint rám, hiszen jó, eleinte alakulgatott, akkor kellett volna “cselekedni”, de kicsit töketlen voltam. Az a baj, hogy a csaj most eléggé jóba lett egy másik sráccal az egyetemről, nem tudom mi alakulgat köztük, de nekem nem tetszik. Van még esélyem? Ha igen, hogyan? Sajnos a “szedd össze magad és mondd el neki”-t kilőném, mert nem tudom mi van a másik sráccal és már túl sokat bántottak meg lányok, hogy mégegyszer belemenjek ebbe. Most óvatos akarok lenni. Szerintetek menni fog azzal, hogy ha óvatosan kitapogatózom, hogy mit akar és mi van? Nem akarom se elsietni, sem rázúdítani így szünet alatt az egészet, az ország másik felében lakik, szünetben nehezen találkoznánk. Valami ötlet?


19/f ő is 19



2021. dec. 20. 15:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Pedig minél tovább húzod, annál tovább szenvedsz. Kitapogatózni a szándékait nem fogod tudni, ha eddig sem sikerült. Igen, a párkeresés ezzel jár, párszor megbántanak, de túl kell lépni ezen, tanulni a hibákból és újra talpra állni. Vállalnod kell a kockázatot, hogy elmondod neki az érzéseid, és ő vagy viszonozza őket, vagy nem. Ha igen, akkor felesleges volt ennyi ideig vacakolni, ha pedig nem, akkor legalább már nem kergetsz hamis reményeket, és könnyebben túl leszel rajta. Ha most arra vársz, hogy megismerd a lány érzéseit, akkor csak a saját időd vesztegeted. Ráadásul írtad, hogy messze éltek egymástól, tehát ha rosszul is sülne el a dolog, akkor kevesebb esélye lesz annak, hogy mindennap összetalálkozol vele. És ne hidd azt, hogy ha már egyszer tetszik a csaj, akkor az nem fog bántani, ha úgy tudod meg, hogy ő nem érez irántad semmit, hogy te nem árultad el neki az érzéseidet. A visszautasítás minden módon fáj, csak te most a hosszabb utat választod, ami tényleg csak időpazarlás és felesleges plusz stressz.
2021. dec. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést már kiírtad többször, kaptál is egy csomó választ. Miért kell újra feltenni???
2021. dec. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%
Ha friendzoneba vagy kb esélyed sincs, csak mikor már sok csávónál pofára esett és rájön hogy inkább egy normális kellene neki aki kevésbé tűnik izgalmasnak.
2021. dec. 21. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Még nem írtam ki, de linkeld már be lécci, mert akkor ott is talàlok választ
2021. dec. 21. 14:41
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogsz választ találni arra, hogy hogyan legyél gyáva kukkoló. Csak egy úton tudhatod meg valaki érzéseit, ha kerek perec megkérdezed tőle. De felőlem szenvedj tovább, ábrándozz arról, hogy egyszercsak hopp kikerülsz a "friendzone-ból", végülis az önpusztítás is egy megoldás.
2021. dec. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Uptade: jól sikerült az este, utána áthívott magához, ma pedig csak kettesben találkozunk. Szerintem jó úton haladok. Ő kérdezte meg, hogy talalálkozunk-e a szünetben, mert annak nagyon örülne. Na egy ilyen “egyértelmű” jelre vártam
2021. dec. 22. 09:54
 7/8 anonim ***** válasza:
Majd írd meg mi lett
2021. dec. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Utosló, végül együtt szilvesztereztünk, és ugyan nem számítottam rá, de éjfélkor megcsókolt, elmondta, hogy szeret. Azóta együtt vagyunk :) teljesen meglepett, mert azt hittem veszve az ügy. Kimondhatatlanul megkönnyebbült vagyok, és egyszerűen boldog. Minden felfelé ível, a tanulás jobban megy, a szüleimmel kiegyensúlyozottabb a kapcsolatom, az ő barátai hamar jóban lettek az enyémekkel. El sem hiszem. :)
2022. jan. 19. 21:26

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!