Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez tulajdonképpen ugyanolyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez tulajdonképpen ugyanolyan lekoptató szöveg mint a "legyünk csak barátok?"

Figyelt kérdés
Azt mondta a csaj, miután elmondtam felé az érzelmeim, hogy "ismerkedjünk még és az idő majd alakítja a dolgot. Ennyi idő kevés ahhoz, hogy valódi érzelmek és vonzalmak alakuljanak ki."

2021. dec. 20. 23:36
A kérdező szavazást indított:
Igen ez ugyanazt jelenti, csak nem akart megbántani és finoman fogalmazott, később sem fog akarni semmit tőled
Nem feltétlenül, előfordulhat, hogy van esélyed nála, csak lassítanod kell a tempón
42 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi ideje randiztok,ismeritek egymàst?
2021. dec. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
Lehet még esély szerintem, mert nem egyértelműen lekoptatás. Kivéve, ha nem őszinte a lány. De az ismerkedés alatt úgy is kiderül majd, szóval hajrá.
2021. dec. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%

Mert hazudja be, hogy halálosan szerelmes beléd, amikor nem is? Akar tőled valamit, de nem szerelmes, megjegyzem nekem majd egy év kellett, hogy szerelmes legyek valakibe, akivel egyébként minden nap találkoztam.

Annyira irritáló amikor valaki csettintésre akar érzelmeket kierőszakolni a másikból, volt egy ilyen pasi az életemben, na őt nem is tudtam szeretni végül.

2021. dec. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

#1 Pár hónapja ismertem meg. De nem igazán találkoztunk sűrűn, néha néha eltöltöttem vele 2-3 óra hosszát.

Inkább neten beszélgettünk többet.


Tavasztól sűrűbben fogom látni.



#2 Azt mondta számára nagyon fontos az őszinteség.

2021. dec. 20. 23:45
 5/12 A kérdező kommentje:

#3 Finoman közöltem vele, hogy nyitott vagyok többre is, de semmi nyomulás és azt mondta nem is tart nyomulósnak.


Csak nem volt még ilyenben részem, első alkalom és nehezen tudom hova tenni az apró részleteket tapasztalatok hiányában.

2021. dec. 20. 23:46
 6/12 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem nem utasított el, ez jó jel. Ha szeretne veled még találkozni, akkor mindenképpen adnék még esélyt a kapcsolatnak, 1-2 randit még megér a dolog. Ha férfiként azt érzed hogy tepersz, de nem halad előre a kapcsolat akkor tartsál egy kis szünetet, és legyél türelmes. Ha keresni fog, akkor lehet belőle valami.

Arra nagyon figyelj, hogy egy kapcsolatot már az elején el elehet tolni avval ha nem kölcsönös, vagyis tepersz a nő kegyiért miközben ő semmit nem rak bele a közösbe, ez rossz taktika. A jó kapcsolat lényege hogy mindkét fél tolja a szekeret és azonos irányba, csak akkor működik a dolog!!!! :)

2021. dec. 21. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
59%

Hát azért pár hónap már nem olyan kevés idő,nekem ennyi bőven elég lenne eldönteni,mit akarok a másiktól.

Először azt gondoltam,ez két-három talit takar,mert az valóban kevés.

Meg nekem ez a majd tavasz is időhúzásnak számít.

Ha fontos az őszinteség,mondja meg miért,vagy elfogadható,vagy csak kifogás.

De bocsi,az az érzésem,csak talomba tart.

2021. dec. 21. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

Az alábbi kérdésbe gondolj bele:

Ha egy olyan férfiisten próbálkozna nála, mint Jason Momoa (tetszőleges alfahím behelyettesítendő) vajon akkor is ezt mondaná?

Nincs több kérdésem. 🤔

2021. dec. 21. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen lekoptatós, nekem is több idő szokott kelleni az érzelmekhez. Amelyik pasi 1 hét után azt mondja, hogy szeret, el is szokott ijeszteni.
2021. dec. 21. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Igen.
2021. dec. 21. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!