Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom azt akarja, h jóba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom azt akarja, h jóba legyek a gyerekeivel de közben semmilyen programra nem hívnak. Jogos a felháborodásom?

Figyelt kérdés

Pl nélkülem kirándulnak stb.

Én ezt sérelmezem, ezért el se mentem a gyereke születésnapjára -aki amúgy már 18 éves- és ezen a párom nagyon kiakadt.

Szerintem nincs joga ezen felháborodnia , kb mimdenből kihagytak eddig



2021. dec. 21. 19:55
 1/10 anonim ***** válasza:
2%
Szerintem a jóban legyél vele alatt azt értette, hogy feküdj le vele.
2021. dec. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
40%
Találkoztál már a gyerekkel?
2021. dec. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%

Beszéltél vele arról, hogy te is szívesen mennél velük és, hogy fáj, hogy nem hívnak/kugagynak?

Mondtad, hogy ki fogod hagyni a szülinapot, mert úgy érzed nem tartozol közéjük?

Ha úgy érzed, te próbálkozol és ők eltaszítanak, akkor jogos.

2021. dec. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%
Na de most hívtak meg egy programra, amin te nem jelentél meg.
2021. dec. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
64%

Felnott vagy? Ez inkabb egy durcas kisgyerek viselkedeset tukrozi! Miert baj az, ha kihagynak? Nem toltenik olyan sok idot az Apjukkal, logikus, hogy szuksegul van egy kis Apas minosegi idore. Ha te ott vagy, akkor mar rad is kell figyelni.

Besertodtel mert a gyerekek sz Apjukkal akarnak tolteni nemi monosegi idot..bosszubol nem mesz el a szulinapra. Hat ez a pasi jobban jar, ha nem koti ossze veled az eletet...

2021. dec. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

5

Sok idő töltenek az apjukkal mivel nála laknak félig.

Pont az, h rám nem kell figyelnie- az én érzelmeim nem számítanak - a lényeg , h én mindent le kell nyeljek

2021. dec. 21. 22:06
 7/10 anonim ***** válasza:
62%

Ha rosszul érzed magad ebben a kapcsolatban, akkor ülj le vele, beszéld meg.

A szülinapra el kellett volna menned.

Ritkán alakulnak a kapcsolatok maguktól. Az elvált szülőnek, a gyereknek nem könnyű.

Fokozatosan, talintattal, türelemmel.

Ha sértődsz, akkor azzal is falat építesz magad köré.

A gyereknek nem érdeke, hogy bevágódjon nálad, neki az apja kell, egészségesen önző, mert a válás miatt kevesebbet kap belőle. Kamasz, félig már felnőtt, tele válságokkal, kérdőjelekkel, szüksége van az intim apa-fia szférára. És mi lenne, ha ilyenkor egy jó ebéddel, vagy vacsorával várnád őket?

2021. dec. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Tapintattal.
2021. dec. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
ÉS mondtad már neki, hogy Szívesen elmennél velük közös pRogramra, h megismerd a gyereket jobban? ÉS h szeretnéd h csináljatok közös programot is?
2021. dec. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Nalunk a paromnak 16 eves gyereke van, nem volt ilyen gond, mint ami nalatok. A kulonbseg az, hogy a gyerek vele el, nem az anyukaval, igy sokat talalkozunk es joban is vagyunk. Van hogy harmasban megyunk programozni, de ez megint annak is tudhato be, hogy az anyukaval nem jo a kapcsolata, illetve az elso perctol jol kijovunk egymassal.


Fontos hogy a hisztit es sertodest keruld, probalj maximalisan alkalmazkodni, felnottkent viselkedni, gondolkodni. Ha ez a fiu joban van az anyukajaval, neked nehezebb a dolgod, haveri kapcsolatot fogsz tudni kialakitani vele. Az anyukajaval pedig tilos versenyezni. Ha meghivott a szulinapra, azt el kell fogadni, kulonben nem fog megkedvelni.


De ezeket nagyon fontos lenne tisztazni, megbeszelni a paroddal, hogy o mit var toled es hogyan, neked mik a felelmeid stb. Ha jo apuka es fontos neki a fia, nem fog olyan not valasztani, aki elzarkozik attol hogy megismerje, es durcaskodik mint egy gyerek. Ha harmasban vagytok, akkor suss valamit es kinald meg vele a fiut. Ha valami lany utan sirdogal adj neki 1-2 praktikus tanacsot, ilyenek. Beszelgess vele.

2021. dec. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!