Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nőktől kérdezem: nektek van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőktől kérdezem: nektek van igényetek arra, hogy a párotok (aki tegyük fel, hogy férfi) "felnézzen rátok", vagy ez tipikusan a csávók mániája?

Figyelt kérdés
Félreértés ne essék, én is nő vagyok, de ilyesmit korábban csak férfiak szájából hallottam, ezért érdekelne, hogy a saját nememen belül egyedül vagyok-e ezzel a vággyal. Bár nem vagyok biztos benne, hogy a "felnézzen rám" a legpontosabb kifejezés, mert nem kifejezetten azt szeretném, hogy a párom saját magánál többre tartson vagy bálványozzon, inkább azt, hogy olyan embernek lásson, akinek vannak érdemei és akit van miért tisztelni úgy objektíve is, nem "csupán" szeretni meg lelki támasznak használni.

2021. dec. 22. 01:53
A kérdező szavazást indított:
Van hasonló igényem, átérzem.
Nem vágyom ilyesmire/nekem ez nem fontos.
Férfi vagyok, de csillapíthatatlan késztetést érzek arra, hogy én is szavazzak.
34 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%

Férfi vagyok, de csillapíthatatlan késztetést érzek arra, hogy én is szavazzak ÉS válaszoljak. Igazából csak annyit mondanék, hogy tapasztalom szerint a nőknek is jól esik ha a szerelmük a tenyerén hordozza őket, vagy néha hercegnőként kezeli őt.

Nyilván csak a saját kapcsolataimból tudok kiindulni, de nekem az összes ilyen volt. :)

Kinek ne esne jól egy kis istenítés és elismerés azoktól akiket szeret?

2021. dec. 22. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze,van ilyen igényem, és szerencsère teljesíteni is tudom. Nézd, az elismerés és a tisztelet mindenkit boldoggá tesz. Ez is egyfajta kifejezése annak, hogy fontos vagy.
2021. dec. 22. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem nagyon fontos, hogy a pár tagjai tiszteljék egymást, fel tudjanak nézni egymásra.


Viszont én nem feltétlenül arra vágyom, hogy a szakmai sikereimtől ájuljon el, sokkal inkább nézzen fel rám, mint nőre. A személyiségemre, kitartásomra. Ez nem azt jelenti, hogy nincsenek sikereim, de egyszerűen nem szeretem, ha csak az érdekli a pasit, hogy "na, ezzel a csajjal lehet dicsekedni".

2021. dec. 22. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút van igényem rá. Sőt, én személy szerint csak azt tartom méltó partnernek, aki becsüli azt, ami az én érdemem és részben az eredményeim miatt választott, nem az adottságaim miatt. Annál lelombozóbb nincs számomra, mikor csak a szépségem dícsérik és csak eddig látnak. Az számomra bizonytalanságot ébreszt és azt sugallja, hogy nem marad mellettem, amint történik valami a külsőmmel (akár öregedés). Szóval én elég érzékeny vagyok arra, hogy a párom felnézzen rám és becsülje azt, amilyen ember vagyok, az eredményeimet és amit letettem az asztalra, mert azt az erőt tudom fejleszteni és kontrollálni. Sokkal stabilabb a szememben egy olyan kapcsolat, ami erre is épít és persze, van köze ennek is a külsőhöz (lásd, sport, tudatos életmód), de azért nagyrészt nem arról szól. És tudom magamról, hogy míg külsőre Dunát lehet rekeszteni a magamfajtából és sokkal könnyebben lecserélgető vagyok, ha csak a külsőm nézik, függetlenül attól, hogy egyébként csinosnak tart a nagy átlag, ezek alapján a képességek, azok a dolgok, amiket magam értem el vagy alakítottam ki magamba, kellően ritka kombinációt alkotnak, amit ha valaki szeret, biztosabb vagyok abban, hogy tartós lesz és ha valaki nem szeret, azt is jobban meg tudom érteni.
2021. dec. 22. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
76%
Anya vagyok, két kisgyerekkel, és közben csoportvezető egy multinál! Ha emiatt nem nez fel rám, akkor semmiért....
2021. dec. 22. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Alapvető emberi tiszteletet várok el MINDENKITŐL akivel érintkezek életem során. És ebbe a romantikus kapcsolatok is beletartoznak.
2021. dec. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Csak annyiban h ne nézzen le, ne kezeljen le, el tudja fogadni a sikereimet, ne irritálja ha vmiben jo vagyok.


A felnèzésés mar necces, mert általában olyan néznek fel akik alacsonyabban vannak. Rám ne nézzen fel azert valaki mert pl nekem statuszom van neki meg nincs mert nem képes elérni vagy kitűzni célokat

2021. dec. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
*felnézés
2021. dec. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
*olyanok
2021. dec. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Lássa, hogy milyen ember vagyok. (Nem nő! Az más.) Én is csodálok benne dolgokat, ő is bennem.
2021. dec. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!