Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit tegyek?

Figyelt kérdés
Házasságom tönkrement, elváltunk,közel 50 évesen új párkapcsolatban élek. Szeretem a párom, de túl sok a kritikus pont, nem egyezünk. Nála lakok, vagyonom nincs, a válásom után albérletben maradtam, amit azóta felmondtam és a páromhoz költöztem. Hogyan lépjek tovább?

2021. dec. 23. 23:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

ez így elég kevés infó érdemi válaszhoz.

biztos, hogy nem tudjátok a kritikus pontokat megbeszélni?

ha nem, akkor nem tudsz új albérletet keresni?

2021. dec. 24. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
36%
Ugródeszka vagy hitel.
2021. dec. 24. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kezdj el félretenni, eladhatsz értékesebb műszaki cikkeket, ékszert, stb. Kezdj el hirdetést nézni, és albérletet keresni. Esetleg vállalhatsz másodállást, túlórákat, hogy hamarabb meglegyen a kaucióra a pénz.

Más megoldás nem nagyon van.

Ha csak nincs szülőd, felnőtt gyerek, vagy rokon, akihez oda tudsz menni ideiglenesen.

Esetleg kisebb kert téliesített víkendházzal, ha kapsz rá hitelt, és van önerőd rá. Van olyan országrész, ahol ez egy élhető verzió, mondjuk drágább is, meg van olyan, ahol az utca is jobb. De ugye nem ismerjük a körülményeket.

2021. dec. 24. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
8%

"nem egyezünk"

Tőle is el akarsz menni?

Biztos volt okod elmenni a férjedtől, csak hát mindent hátrahagytál amiért évekig dolgoztál és Így már nem egyszerű!

Az albérletárak elszálltak!

Annyira rossz az új kapcsolatod?

Emberileg csalódtál benne?

2021. dec. 24. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Keress más pali madarat.
2021. dec. 24. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!