Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez pedofíliának számít?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez pedofíliának számít? Jelenleg 26 vagyok, ez már 14 éve történt (és már nagy jelentőséget nem tulajdonítok neki). 12 éves koromban egy barátnőmmel mindig átjártunk a szomszédjához aki egy idős bácsi volt.

Figyelt kérdés
Engem mindig puszilgatott (arcon). Egyszer átmentem egyedül hozzá,elkezdte fogdosni a melleim a hátam,csókolgatott. Ezután még jártunk párszor a barátnőmmel,és utána abbahagytuk. A kérdésem az hogy ez tulajdonképpen anno minek számított volna ? (amúgy nem okozott semmi testi - , lelki - , szexuális problémát)
2008. dec. 14. 15:24
 1/6 anonim ***** válasza:
82%

Ha melledet fogdosta szerintem az már annak számít.

Szerencsés vagy, hogy tovább nem ment, és benned sem hagyott mély nyomot.

2008. dec. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
35%
durva de 12 évesen hagytad hogy a cickódat fogdossa?!
2008. dec. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
hát 1 kicsit igen az legalábbis erősen ráutaló magatartás
2008. dec. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
cinkes, de fő, hogy nem hagyott benned mély sebeket!
2008. dec. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
engem amikor kicsi voltam egy öreg faszi el akart kapni az állomáson amikor a tesómat vártam, hál istennek volt annyi lélekjelenlétem hogy felismertem a problémát (olyan értelemben hogy akar valamit tőlem amit én nem) és úgy irányoztam uticélomat hogy kiderítsem tényleg tőlem akar e valamit. amikor már olyan helyen voltam ahol rajtam kívül egy lélek sem járkál és jött utánam bebizonyosodott hogy igazam van és iszkiri a lakótelepek közé. nem jött utánam szerencsére. amugy fiú azóta férfi vagyok, de egyszer persze még egy nyilvános vasútállomási wc-ben megpróbáltak elcsábítani akkor kb 14 éves lehettem, és egy másik időponttal elhárítottam az amúgy undorító felhívást :)
2008. dec. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%

idős bácsi?attól függ hány éves volt.. ha egyáltalán már hozzád ért az sztem pedofília, és mivel 12 éves voltál akár szólhattál volna szüleidnek akik szépen feljelentették volna..

mondjuk mostmár tényleg mindegy

2009. máj. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!