Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért a melegek találnak meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért a melegek találnak meg sokkal nagyobb arányban, ha erre különösebb jelet nem mutatok?

Figyelt kérdés
Elég kedves és barátságos vagyok, diák vagyok, közben eladó egy könyvesboltban, kisváros. Már 5 meleg tesz ismerkedésre utaló megjegyzéseket (igen, már számolom). Három 50-60 körüli és két harmincas. A testalkatom dicsérik, találkozókat kérnek stb… nők ilyet nem nagyon tesznek. El kellene gondolkodnom, hogy ez a stílus megfelelő-e? 28/F

2021. dec. 27. 09:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
milyen a stílusod?
2021. dec. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%

Ne változtass a stílusodon!

Ha nem jönnek be a férfiak, akkor mint eddig is, tudasd velük.

2021. dec. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ez, barátságos, kedves, mosolygós. A lányokkal is beszélgetek, de mindegyiknek van valakije vagy csak sejtem és emiatt nem nagyon kezdeményezek, de ők nem is dobnak fel “magas labdákat” sem…
2021. dec. 27. 10:25
 4/5 anonim ***** válasza:
43%
Dicsekszel,vagy panaszkodsz?
2021. dec. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
75%

Ne aggódj, nincs veled baj.

Lépj ezen túl, aztán annyi.

Én régebben több társkereső oldalon fönn voltam a neten, és teljesen egyértelműen heteróként nőket kerestem.


Ennek ellenére, szinte csak férfiaktól kaptam ajánlatokat.

Volt olyan, aki azt mondta, hogy nem kell tennem egy lépést sem. Ő eljön a lakásomra, letolom a nadrágot, ő meg végzi a dolgát szájjal.

Csak annyi a dolgom, hogy bírjam minél tovább.


Úgyhogy ez van kedves kérdező.

Sajnos szerintem ez azért van, mert hamarosan több lesz a meleg férfi, mint a heteró.

Hofi mondta annak idején. :


"Régen üldözték, büntették, ma eltűrik, jobb lesz menekülni addig, amíg kötelezővé nem teszik."

2021. dec. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!