Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire normális?

Figyelt kérdés

Mióta az eszemet tudom,sohasem érdekeltek a párkapcsolatok.Különösebben nem igénylem a szexet sem,és nem is tudom elképzelni,hogy valaha együttéljek egy kvázi idegennel.

Egyszerűen amíg éltek a szüleim,majd amikor meghaltak is az járt a fejemben,hogy számomra mindig ők a családom.Nem tudom elképzelni,hogy bárki úgy szeretne egyszer mint ők,elviselné a hülyeségeimet stb.

Vagy csak ennyire megmaradtam gyereknek? 23/l



2021. dec. 27. 21:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen, megmaradtál gyereknek.

Normális esetben egy fiatal már középiskolás korában érdeklődni kezd a másik nem iránt és szerelmes lesz (ha viszonozzák, ha nem). És vannak szexuális vágyai is. Ebből még nem következik, hogy lesz is párkapcsolata, de legalább is szeretné, hogy legyen.

2021. dec. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Semennyire. Eleve 23 évesen nagyon kevesen veszik el az egyik szülőjüket, pláne nem mindkettőt.

Kellene egy jó pszichológus!

2021. dec. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

"bárki úgy szeretne egyszer mint ők,elviselné a hülyeségeimet stb."

Úgy senki nem fog szeretni, mint ők, de nagyon és igazán szerethet. És te is őt.

Mindenkinek vannak hülyeségei, ezekkel most ne sokat foglalkozz.

2021. dec. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
83%
Egy megfelelő emberrel könnyen megváltozhat ez a véleményed. Én vágyom egy ilyen elfogadó kapcsolatra.
2021. dec. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!