Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők inkább egyedül élnek, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők inkább egyedül élnek, ha nincs jó keresetű férfi?

Figyelt kérdés

Olyan típusú nő akinek az a "hitvallása", hogy a férfinek többet kell keresnie nála, az meddig a pontig tart ki ez mellett?


Ezt a pénzbeli elvárást mi az ami változtathatja, pl. férfi nem keres ennyit de nagyon jól néz, vagy nagyon okos, vagy nagyon humoros, vagy fantasztikus ágyban, vagy félisteni teste van stb.


Mondjuk a nő nettó 1 milliót keres, tehát a férfinek ennél többet kell.


Általában maximum hány évig tart ki az elvárásai mellett egy ilyen elvárásokkal rendelkező nő, abban az esetben ha nem talál ilyen férfit( mert nyilván sok 1 millió felett kereső férfit találhat, de a fizetésen kívül sok másnak is stimmelnie kell).


A szavazás arra vonatkozik hogy a férfi vagyonára vonatkozó elvárásából minek hatására hajlandó engedni:



2021. dec. 28. 20:10
A kérdező szavazást indított:
ha a férfinek szép izmos a teste
ha a férfi nagyon jóképű
ha a férfi kivételesen jó az ágyban
ha a férfinek nagyon jó a humora
ha a férfi nagyon művelt és intelligens
ha ez első 5 válasz mindegyike igaz rá
ha kevesebb a vagyona és keresete a nőnél azt semmivel nem tudja kompenzálni
egyéb: írd le
11 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
97%
xd
2021. dec. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Valamelyik nőt zavarja valamelyiket nem.

Akit zavar, az nyilván keres olyat aki többet keres, és mellé olyan amiket itt felsoroltál.:D

2021. dec. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

# 2


igen keres, de mi van ha nem talál pont olyat. Pl. hiába stimmel a vagyon ha emberileg nem jönnek ki jól. Akkor meddig hajlandó egyedül maradni?

2021. dec. 28. 20:15
 4/10 anonim ***** válasza:
26%
Nincs erre sablon, emberfüggő. Egy nő igazából nem nagyon van egyedül, mindig talál egy kolbászt amit magába tuszkoltathat.
2021. dec. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%

A feleségem kb kétszer annyit keres mint én ameddig dolgoztam. 10 éve vagyunk együtt és két éve házasok. Jelenleg én vagyok itthon az sikerekkel. Mégis boldogan élünk.


Hibás általánosítanod. Van ilyen nő is és olyan nő is kb úgy mint a férfiak közt is van ilyen is meg olyan is.

2021. dec. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
88%
Az én párom nagyon keveset keres, mégis hozzámentem feleségül. Na miért? Mert őt mindennél jobban szeretem, még a pénznél is!
2021. dec. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
76%
Volt olyan, hogy a feleségem majdnem háromszor annyit keresett egy tanácsadói pozícióbanm mint én, nagyjából semmit nem változtatott a kapcsolat dinamikáján.
2021. dec. 29. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
60%
Igen, béjb.❤️
2021. dec. 29. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
91%
Hát persze haver, a nők tökegyformák, és ilyen hidegen felparaméterezett gondolkodás jellemzi őket... Ja, pont nem... Akkor kizárásos alapon hol is lehet a közös pont az általad ismert nőkben?
2021. dec. 29. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
94%
A férfiakat szokta zavarni, ha jobban keresek náluk.
2021. dec. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!