Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is elhamarkodtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is elhamarkodtam a dolgokat? Megismerkedtem egy férfival többi lent.22/N

Figyelt kérdés
Megismerkedtem Facebookon egy férfival nagyon megkedveltük egymást éreztük a kémiát.10km re èl tőlem és mivel ennyire felkeltette a figyelmem szerettem volna élőben is látni megbeszéltünk egy találkozást,de lemondta mivel "fél,hogy megjobban oda lesz értem aztán valami miatt össze veszünk az ünnepek alatt" nálam már itt elszakadt a cérna,de hagytam ennyiben.Azóta jártam kétszer is a városban tudta,hogy ott vagyok de eszébe sem jutott volna oda jönni hozzám ezt szóvá is tettem neki erre megkaptam,hogy már zavaró amit csinálok,hogy ennyire akarom látni ő másnapos így nemtud velem találkozni.Két hete írunk egyszer sem akart találkozni.Azt mondta már megfojtom ezzel a viselkedésel.Nagyon bánt az egész szerintetek is nagyon akartam a dolgot?, Mit tehetnék?Nem akartam egy hiszits mindenáron mindent akaró perszóna lenni,de most azzá váltam.Ameddig tartózkodó voltam és én nem akartam anyira az egészet ki jobban akarta nálam is,de nem érzem úgy,hogy túlzásba estem csak egy egyszerű találkozást akartam látni élőben milyen.

2021. dec. 31. 09:17
A kérdező szavazást indított:
A férfinak igaza van túl ragaszkodó vagy
Neked van igazad a férfi meghátrált
35 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Férfiként mondom, hogy szerintem neked van igazad. Tök felesleges hónapokig húzni egy beszélgetést. Magamból kiindulva ha szimpatikus egy lány, akkor nem húznám feleslegesen a találkozást, én is minél előbb látni akarnám.


Azt mondjuk nem értem, hogy miért nem tudja megmondani, hogy ez offos, de az őszinte kommunikáció hiánya azért elég gyakori probléma mostanában.

2021. dec. 31. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekled, lépj tovább.
2021. dec. 31. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Semmi rosszat nem tettél, engedd el, s lépj tovább!

Ügyesen!

2021. dec. 31. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Én nem kínlódnék vele, elég furcsa.
2021. dec. 31. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
91%
"éreztük a kémiát" Facebookon☝️🤦😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
2021. dec. 31. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, hogy ezt kell mondanom (írnom) neked, de ez a "figura" csak szórakozik veled. Már az után sem kellett volna írnod neki, hogy lemondta a randevút. Azzal, hogy szóvá tetted a dolgot, csak "hízlaltad" az egóját. Sajnos, a társkereső oldalakon is sok hozzá hasonló lelki beteg ember van. Csak a "virtuális sikerre" vágynak, megerősítésre, a hajlandóságra, hogy ők kellenének, ha ők is akarnák (valójában) a kapcsolatot. Az sem biztos, hogy független. A másik elgondolkodtató dolog, hogy azt írod, hogy "éreztétek a kémiát" (a facebookon). Jaj, kedves kérdező! A kémiát nem lehet facebookon és egyéb virtuális felületeken "érezni", kizárólag személyesen. Ez a mai idők legnagyobb csapdája. Amiről te írsz. az csupán a "fantázia borzolása", nem egyéb. Ilyen ismerkedésnél egy-két levélváltás után ki kell lépni a virtuális térből. Ha ezt nem teszi meg a férfi, a továbbiakban semmiféle kapcsolatot nem kell keresni vele. Ugyanis ha egy férfit valóban érdekel egy nő, azért tesz, töri magát. A rossz sors egy senkiházival hozott össze, ne sajnáld, örülj neki, hogy ilyen hamar (lelki sérülések nélkül) kiderült, hogy ez az alak egy hajítófát sem ér. Ilyen ócska szövegeknek pedig - amit írt a beléd eséstől való félelméről - soha többé ne dőlj be (három mondattal korábban írtam, hogy miért). Fel a fejjel! :)
2021. dec. 31. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az a megérzésem, hogy kamu profillal beszélgetsz!
2021. dec. 31. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
7es nem kamu sok közös ismerősünk van
2021. dec. 31. 12:45
 9/17 anonim ***** válasza:
Mikor esik le neked, hogy ez egy gyökér? Hogy neki fontosabb a kocsma meg a valódi nője, akivel este találkozik? Veled csak szórakozik, helló!...
2021. dec. 31. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
78%
Hagyd rá, érzi a kémiát nem érted? XD
2021. dec. 31. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!