Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/nők! Nektek mitől...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők! Nektek mitől kemény egy pasi?

Figyelt kérdés
Ha motorozik, gyúr, élsportol, sokat bír dolgozni, fizikailag erős, jól megtud dugni, egyenruhája van stb. Tudom ezek csak külsőségek, úgy hogy kérem csak olyan hölgy válaszoljon akinek ez számít is bármit. Nyilván a belső fontosabb, de most nem az érdekel.

2022. jan. 1. 11:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Valahogy én nem használom ezt a szót egy pasira.

Mac régebben használtam talán, de akkor se jó értelemben.

2022. jan. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A külsőségek is fontosak, de attól még az igazi keménységet igenis a belső adja. Ha az nincs meg, akkor a fizikum nem tudja azt pótolni. Tehát számomra a szilárd erkölcsi értékrend és az önfeláldozás az igazán imponáló és férfias tulajdonságok.


Ami a külsőt illeti, nem szeretem, ha egy pasi puhány vagy szétfolyik. Tehát jó, ha van egy egészséges alap izomzata és állóképessége. A többi általad írt dolog (motorozás, gyúrás, élsport) egyáltalán nem érdekelnek, számomra semmit nem adnak hozzá a vonzalomhoz.

2022. jan. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat ment a zöld kéz.
2022. jan. 1. 13:18
 4/7 anonim ***** válasza:

Az én párom katona. Mikor összejöttem vele, akkor tudtam meg magamról, hogy ez nekem nagyon imponál. Erős, fegyelmezett, nem ijed meg, ha helyzet van, és cselekedni kell. Ha együtt edzünk, akkor is szoktam érezni, hogy ő bizony egy kemény férfi, meg hát nyilván gyönyörű teste van emiatt.

Nyilván nem ezért jöttünk össze, rengeteg jó tulajdonága van. Ez csak egy plusz, amit nagyon szeretek.

Az exemre például soha nem gondoltam keményként, pedig rengeteget dolgozott és sikeres volt a munkájában. Úgy tűnik, nekem a fizikum jelenti ezt.

2022. jan. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen, amit a 4 eske mond,ezek manapság nagyon fontosak lettek. Izmos, sportos, csodálatos testű férfiaknak van jövőjük. Nekik nem probléma az ismerkedés.

A kicsit túlsúlyos, pocakos átlag férfiak ma nem kellenek kutyának sem, ahogy a 2 eske is mondja.

Én legalább is ezt figyeltem meg.

Sajnos 90% ban a külső dominál manapság. Hogy mekkora szeretet van benned, milyen jó a lelked, ezek eltörpültek sajnos.

Nem kell, hogy Rambó légy,de alapból mindenképpen kell a jó kinézet, a jó megjelenés.

Ha jó testsúlyod van, az sem baj, ha az hús, és izomzat.

Ha plötyi-mötyi, akkor az már bizony nem előny.

2022. jan. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

5-ös valóban. Izmosnak születni kell, nincs benne munka, lemondás, akarat. Milyen jó nekik, hogy így teremtette őket az Isten.

A túlsúly is ilyen, nem lehet rajta változtatni, nem a mozgásszegény életmód és a rossz táplálkozás tehet róla. Sajnos ez van, nem lehet tenni ellene semmit! Rohadjon meg az összes nő, aki vonzódik a szép testhez... :D :D :D

2022. jan. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ne beszélj ilyen csúnyán, részben igazad van, részben nincs.

Én tudom, hogy az elhízás nem kifejezetten csak evés kérdése.

/Sajnos/


Akinek olyan a szervezete, és az anyagcseréje, az sajnos nem jó dolog.

Kordában azért lehet tartani, hidd el.

Én is leadtam 20 kilót. Szeretnék még 10 et, de az sajnos már nem megy.

Nem engedi a szervezetem. Mehetne, de az már borzasztó önkínzás lenne, annak meg nincs értelme.

Sajnos abban igazad van, hogy jó pasinak születni kell, de jó nőnek is.

Ha nem olyan az alkatod, akkor csinálhatsz bármit.

Sportolhatsz egész nap. Kicsit alakítani tudsz magadon, de jó pasi és jó nő nem lesz belőled, ha alapból nem vagy az.


Hát sajnos ez van. Reménykedni kell, mert azért akad nő, akinek az erősebb férfiak jönnek be.

Nincsenek túl sokan ez tény, de azért akadnak.

Mint ahogy van pár férfi is.m akiknek a molettebb nők jönnek be.

#5.

2022. jan. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!