Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi ez az érzés? Figyelemhiány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez az érzés? Figyelemhiány lenne?

Figyelt kérdés

Van egy férfi akit közös ismerős útján ismerek. Nem vagyunk barátok, még haverok sem, szándékoltan sosem találkozunk, nem csinálunk semmit közösen. Tulajdonképpen csak akkor találkozunk ha a közös barát ott van, de ez relatíve gyakran előfordul. Jól kijövünk, elhülyéskedünk stb.


Azt már régóta sejtem, hogy tetszem neki, voltak jelek, gesztusok. Nem foglalkoztam ezzel sokáig, mert nekem nem tetszett, bár kedvelem de ennyi.


Aztán később (elmúlt pár hónapban) azon kaptam magam, hogy sokat gondolok rá, az együtt eltöltött időre ami többnyire jó hangulatban telik, tkp várom hogy lássam, örülök ha találkozunk.

De tovabbra is azon az állasponton voltam, hogy nekem nem tetszik. És akkor itt jött az, amit többen is kérdeztek tőlem amikor meséltem róla, hogy lehet mégis érzek valamit iránta, de bemesélem magamnak hogy nem, mert nem az esetem (se kívül, se belül). Mi van ha csak magam áltatom.


Viszont bármikor begondolok abba, hogy milyen lenne ha történne valami köztünk, kellemetlen érzés fog el. Nem az amikor az ember vágyakozik azután hogy a "kiszemeltje" megcsókolja v ilyesmi, hanem kifejezetten negatív. Nem is ilyen embert képzelnék el/szeretnék páromnak.

De mégis sokat gondolok rá. Többet mint szerintem egy szimpla haverra (haver szerűségre) normális.


Lehet, hogy arról van szó, hogy élvezem a figyelmet, élvezem, hogy látom hogyan néz rám?


Vagy mi ez az érzés?


Egyébként bocsánat a terjengős szövegért, eléggé fáradt vagyok és igen valószínűleg nőkhöz híven túlbonyolítom. 😅



2022. jan. 1. 17:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Az ilyen helyzeteket ki kell fejteni, azaz hagyd hogy történjenek a dolgok. Látható, h a világot nem az egyszerűsége miatt szereted. Velem pl nagy bajban lennél, mert én az ilyen játékokra nem vagyok nyitott, de lehet ez a pasi élvezné, ha töltenél vele időt.


Ha nem történik veled semmi és unatkozol, akkor egy ilyen enyelgés jó időtöltés, lehet a másik is élvezi, aztán majd kialakul.

2022. jan. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez a gondolatmenet engem a spinédzserekre emlékeztet, amikor a végén rádöbben a lány egy két dologra.

De az is lehet, hogy neked ő az önbizalom pumpád. Azért hiányzik, mert tőle megkapod a figyelmet, amire áhítozol férfiaktól. Ő ilyen módon kielégíti az igényeid és ezért hiányzik és gondolsz ennyit rá.

Sok nő csak azért flörtöl foglaltként, mert önbizalom hiányos otthon nem kap kellő figyelmet, vagy annyi bókot, mint szeretne és máshonnan gyűjti be, hogy érezze még meg tudna hódítani, ha akarná. Ott van még a szeren.

2022. jan. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

#1 lehet kicsit félreérthetően fogalmaztam. Sosem játszmáztam, sose szándékoztam bárkit is összezavarni. Nem flörtölök vele, nem küldtem téves jeleket amiket nem gondoltam komolyan. Valóban szeretek vele időt tölteni mert egyébként kedvelem. Csak azt érzem, hogy nem tiszták az érzéseim, össze vagyok zavarodva, mert ilyen még nem volt velem.


#2 abban teljesen igazad van, hogy igenis baromi jól esik látni "azt" a nézést. Jól esik, hogy akkor is úgy néz rám ha smink nélkül, egy melegítőben lát és az is, ha csinosan vagyok felöltözve, smink stb és akkor is látom rajta azt hogy tetszem neki.


De valahogy ettől bűntudatom van. Rosszul érzem magam attól, hogy ezt a figyelmet ennyire élvezem, pláne olyantól akinek a részéről ez valószínűleg több. Vagy most már talán nem, de nem ugyanúgy állunk egymáshoz szerintem.

2022. jan. 1. 18:25
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Az ismerkedés időszaka pontosan erről szól. Tisztázni az érzéseket.
2022. jan. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

#4 de nem úgy ismerkedünk.

Évek óta ismerjük már egymást.

2022. jan. 1. 18:46
 6/15 anonim ***** válasza:
25%
Itt az ideje váltani:) Mi az akadálya?
2022. jan. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Kedves #6 nem akarok bunkó lenni, de vagy nem olvastad el, vagy nem érted.


Részemről nincs szó vonzalomról. Ha elképzelem hogy megcsókolna vagy egyáltalán csak úgy érne hozzám, rossz érzés fog el, hogy én nem ezt akarom. Nem őt akarom és ezt érzem. Viszonylag jól ismerem, annyira igen, hogy tudjam, nem akarok vele kapcsolatot de még csak kalandot se.


Valamiért sokat gondolok rá, jól esik a figyelme, ez a figyelem, de kellemetlenül érzem magam ha belegondolok, hogy neki a jelek alapján, nagyon más van a fejében.


Egy szó mint száz: nem lesz ebből semmi, én nem akarok úgy tőle semmit. Ennek ellenére sokat jár a fejemben, de nem igen tudom eldönteni, hogy miért

2022. jan. 1. 22:01
 8/15 Alessandro10 ***** válasza:

Sok kapcsolat indul úgy, hogy a felek ki nem állhatják egymást, aztán valami megváltozik. Van, hogy egyik fél sem akar semmit, aztán jön a bumm. Nekem a családban volt olyan, aki utálta a főnökét, majd később kiderült,hogy 2 évig a szeretője lett. Meg például az exemmel én se úgy indultunk, mint hatalmas szerelem, mert elsőre semmi nem fogott meg benne, aztán ahogy tovább ismerkedtünk, valami mégis megfogott. 7 évig éltünk együtt, 4 évig voltunk házasok.


Szóval soha nem lehet tudni mi fog történni.


Nálatok egyelőre annyi van, hogy a kapcsolatotok eddig 50%-os.

Ő akarja.


De a legjobb az lenne, ha őszintén elmondanád neki mit érzel!

2022. jan. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Nem utálom, kedvelem.


Ha modern módon akarnám megfogalmazni (amit egyébként utálok) én friend zoneoltam őt.


Mit mondjak el neki?:D


Nem akarom, hogy hozzámérj mert kellemetlen? Nem tetszel? Tetszik a figyelem, jól esik a lelkemnek meg a hullámzó önbizalmamnak?


Gondolom nagyon szeretné ezeket hallani:D


Olyan emberrel hülyeség összejönni, aki nem vonz. Se kívül se belül.

2022. jan. 1. 22:29
 10/15 Alessandro10 ***** válasza:

Azt mondd el neki amit érzel. Azt, hogy nem tudsz rá másképp nézni, csak barátként, jó társaságként. Beszéljetek a kettőtök "kapcsolatáról"!

Nálam is volt többször úgy, hogy azt éreztem több is lehet köztünk mint barátság, de az aktuális lány sosem volt határozott és így tovább húztuk a semmit.

Az esetek többségében az egyik fél mindig többet szeretne. Jobb lezárni ezt a kérdést addig, míg nagyobb fájdalommal nem jár.

Bár van olyan rokonom, aki 5 évig udvarolt egy lánynak, 43 éve házasok.

De ezt neked kell eldöntened.

Az is lehet szimplán csak kedvel, de ő sem akar Téged párjaként.

Nekem is van ilyen barátnőm, akivel mindent megbeszélünk,többet tudunk egymásról, mint bárki, minden nap sokat beszélgetünk,mégsem vagyunk együtt,viszont nagyon szeretjük egymást.

2022. jan. 1. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!