Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, vonzalom is van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, vonzalom is van ilyenkor?

Figyelt kérdés

Ha csak szexkapcsolatban vagytok a nővel, azért vonzódtok hozzá, tetszik is nektek, vagy pont azért nem akartok vele rendes kapcsolatot, mert nem?

Olyan esetekről van szó, mikor a férfi nem egy lecsúszott, alkesz, lúzer, hanem jóképű és akár válogathat is.


2022. jan. 2. 08:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy férfinek nincs merevedése ha nem vonzódik egy nőhöz, de a szexualitása nem érzelmi alapú.


Amikor szexkapcsolatom van, az olyan nekem, mint egy orrfújás, egy szükséglet megoldása, semmi több. Természetesen csak olyan nővel tudom csinálni akihez vonzódom fizikálisan,és tetszik nekem fizikálisan, de ez nem jelenti azt, hogy vannak érzelmeim, akarok tőle bármit is ezen kívül.


Ha egy ilyenben vagy, és bizonytalanságot élsz meg a helyzetben, akkor úgy sejtem ez a férfi nem tisztázta le veled, hogy ez ennyiről szól, ami ha így van egy nem túl becsületes dolog a részéről, én Mindig nyíltan közlöm az ilyesmit, mások érzései nem játék. Vagy közölte, de te többet akarsz, ez esetben nyíltan el kell mondani, hogy nekedez a felállás nem felel meg tovább, részedről a szex önmagában már kevés, szeretnél párkapcsolatot. Ezután kiderül, hogy érdekli-e a testeden kívül más is, vagy sem.

2022. jan. 2. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Volt szexkapcsolatom és tetszett is a csaj, csak éppen pont azért nem akartam tőle többet, mert velem csalta a pasiját, így nem tudtam volna bízni benne, meg ahogy hallottam később, senkihez nem volt hűséges.
2022. jan. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
Én sosem megyek bele olyasmi én, amiben van harmadik személy. Méltatlan hozzám, és nem akarom beszennyezni magam ilyen emberekkel. Arra se jó, hogy ürítsek.
2022. jan. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
1: Egyértelmű a szexkapcsolat ténye nyilván, ha azt írtam. Azt is tudom, hogy nincsenek érzelmek ilyenkor egyik fél részéről sem, csak arra voltam kíváncsi, hogy a férfinek azért tetszik-e a nő, vagy még az sem? Mert nekem nőként, ha ilyen lenne, vonzó lenne a férfi.
2022. jan. 2. 09:25
 5/10 A kérdező kommentje:
3: Milyen harmadik személy? Nem írtam semmi ilyenről. Ne költsetek semmit hozzá kérlek titeket, csak a kérdésre válaszoljatok, ha írtok.
2022. jan. 2. 09:26
 6/10 anonim ***** válasza:

Én a harmadik valaszommal a második válaszoló írására reagáltam. 😃


Visszakanyarodva:


Fizikálisan bizonyosan tetszik, persze. De az, hogy van-e szerelmi szikra az nem biztos, az nem a külsőn múlik, ott valami mélyebb van.

2022. jan. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

6: Igen, tudom, csak nem szerettem volna, ha mások is felveszik ezt a fonalat....

Köszi a választ!

2022. jan. 2. 09:38
 8/10 anonim ***** válasza:
Gondolkozzál már! Azért mert valakinek jó a p.ja vagy a melle, megdugná a pasi, de fel már nem vállalja. Ez a szexkapcsolat!
2022. jan. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
8: Nem ez volt a kérdés, te iq bajnok...
2022. jan. 2. 14:45
 10/10 anonim ***** válasza:

Számomra férfiként mindenképp fontos a vonzalom. Ez ilyen esetben nyílván testi vonzalmat jelent és minél régebb óta nem voltam nővel annál alacsonyabb vonzódás is kiváltja a szükséges merevedést ...

2 alkalomml volt egész életemben ilyen, mindkét esetben előre közöltem a nővel, hogy én így gondolom. Ha belemegy rendben, ha nem, akkor inkább el se kezdjük. A válasz mindkét esetben igen volt és kijelentette, hogy tudja kezelni a helyzetet. Nos, egyik sem tudta: hamarosan mindkéttőn észrevettem azt, hoyg érzelmileg egyre jobban kötődik hozzám. Gyorsan kiléptem mindkét esetben, de már így sem sikerült úgy befejeznem, hogy ne okozzak vele csalódást, problémát. Így többet ilyet nem teszek.

2022. jan. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!