Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel tudsz egy fiut magad...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel tudsz egy fiut magad mellett tartani?

Figyelt kérdés
...fokent fiuk valaszat varnam
2008. dec. 14. 18:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Jó szex, no hiszti.
2008. dec. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Hűség,semmi hiszti,semmi kiabálás,és törődés!Jha és Szeretet!Ezzel 100%,hogy magad mellett tartod:)
2008. dec. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A no hisztihez pedig no bunkóság és lustaság, sok szeretet kell a másik oldalról. Ha nincs, akkor a lány részéről tolerancia... soksok, és kötődés, meg alázat. (L)
2008. dec. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sokoldalúnak kell lenni.Jó kedvűnek, játékosnak, szeretőnek, minden lében kanál szerűnek XDXD megbízhatónak..Szóval minden ilyesmi XD De ezt pasi is válogatja...
2008. dec. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
ha nem szeret akkor nem fog melletted maradni,de ha szeret akkor nem kérdéses hogy veled marad.de az érzést viszonozni kell.na meg a szex és megértés...
2008. dec. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
45%

A világ legegyszerűbb dolgát persze senki nem említi:

Hagy, hogy fusson utánad és kész! Ha egyszer megszerez, az már egy visszatartó erő a szakításnál, és , hogy még jobban magad mellett tartsd egyszerű nem kell msát tenned mint: SZERETNI! :)

2008. dec. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Srapnel ***** válasza:

Az a baj, hogy szép is lenne, ha igaza lenne az első válaszolóknak.


A fentiek mellett SZERENCSE is kell hozzá és az, hogy a kis piti játszmák jól kiegészüljenek a két ember között. Vagy csak idő, hogy a pasi lenyugodjon és meg tudjon maradni a nő mellett.

2008. dec. 15. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
33%
bilincs? XD
2008. dec. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
ha nem szeret, teljesen mindegy mit csinálsz nem fog melletted maradni. Ha nem kötődik hozzád érzelmileg, mindegy mennyire szereted, mindegy mennyire nem hisztizel és mindegy milyen jó vagy az ágyban, mert úgyis el fog hagyni egy olyanért, akit szeret. Engem a férjem imád, és nem kell megjátszanom amagam előtte. Elfogadja amilyen vagyok. Elviseli a hisztimet, a féltékenységemet azt hogy néha lusta vagyok, hogy néha elég csípős a nyelvem. Viszont ezért annyi szerelmet kap, amennyit még soha senkitől, törődést, odaadást, jó szexet és nagyon sok nevetést:-)
2008. dec. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Engem pl. azzal, hogy figyelmes, torodo, kivan, meghallgat, erdekli milyen volt a napom, tudja ha ehes vagyok, ha faradt vagyok. Alapvetoen egy ferfi viszonylag egyszeru leny. Figyelj ra es megtanulod mire van szuksege. Nyujtsd azt es melletted marad.
2008. dec. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!