Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondjam neki, hogy szeretem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki, hogy szeretem?

Figyelt kérdés
egy sráccal 2éve ismertük meg egymást.. azóta nagyon jó barátok vagyunk. de én egy ideje többet érzek iránta mint barátság.. szerintetek elmondjam neki h mit érzek? ...de félek h ő nem akar tőlem semmit.. (de azt tudom h mint barát úgy nagyon szeret..de nekem ez nem elég :S tudom h a barátság nagyon sokat jelent.. de akkor is.)
2008. dec. 14. 18:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Látsz valami utalást arra, hogy esetleg ő is többet szeretne, mint barátság?

Minden esetre akár látsz, akár nem, adj neki jeleket, nézz hosszan a szemébe, úgy, hogy érezze, amit érzel.De ha nem veszi észre ezeket a jeleket, akkor mond meg neki, nincs veszteni valód.Fiú és lány között amugy se nagyon van barátság, biztos nem vagy neki közömbös...De ha ő azt mondja, hogy nem érez többet barátságnál, akkor is ugyan úgy barátok maradtok...Vagy nyersz, vagy nem változik semmi..Veszíteni nem tudsz.

2008. dec. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Jól szólt az előttem szóló, csak annyit tennék hozzá, mint saját meglátást, hogy a legtöbb férfi - tisztelet a kivételnek! - gyakorlatilag "vak" a "jelekre". A nyílt, egyenes szóból, abból értenek, de jelekben kár is reménykedni.


Az viszont teljesen igaz, hogy semmit nem veszíthetsz - és vedd hozzá azt is, hogy ha megmondod, csak két eset lehetséges, és mindkettővel jól jársz: mert vagy viszonozza az érzéseidet, és akkor jó, vagy nem viszonozza, de ezt legalább végre megtudod, és nem rágod már tovább magad miatta, hanem esetleg találhatsz valakit, aki viszont igen, és akkor szintén jó. :)

2008. dec. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nekem eddig minden(volt)pasim észrevette a jelzéseim.Lehet, hogy csak szerencsém volt, de szerintem, ha valaki jól jelez,vagyis azt a jelet egyértelműen adja le, akkor azt észre veszik.De lehet, hogy nem..Nekem eddig bejöttek a jelzéseim.
2008. dec. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!