Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért játszott velem végig ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért játszott velem végig ha tudta én szeretem?

Figyelt kérdés
Közeledtem egy lány felé aki nem érzett irántam semmit picit bonyolult a sztori. De a lényeg, hogy hiába nem akart tőlem semmit mégis zavarta ha nem foglalkoztam vele. Eltelt pár hónap még nem beszéltünk. Majd miután már kezdett idejét múlt lenni az egész jeleket véltem felfedezni, hogy mégis érdeklődne. Aztán volt egy szinte félreérthetetlen dolog részéről. Mikor rákérdeztem mi volt az terelte a témát próbálta játszani, hogy nem tudja miről beszélek. Majd mikor ezzel szembesítettem a beszélgetés nem lényeges részeiről beszélt teljes hülyeségeket össze vissza, zavartan. Többször hazudott, igazából sose volt velem őszinte. Nagyon félreismertem de akkor sem értem miért játszott velem és nem is igazán akarom elhinni még mindig. Mert tudom, hogy a hátam mögött is akart rólam tudni az utóbbi időben. Tényleg mióta ismertük egymást mindig joban voltunk nem baráti szinten de néha dumáltunk.

2022. jan. 3. 23:55
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Az tetszett neki hogy figyelmet kap tőled, hogy bejön neked. Ez az egójáról szólt, amit nagyban növelt a rajongásod, olyan volt neki mint a drog.
2022. jan. 4. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok a figyelem- és önbizalomhiányos önző, sok esetben lelkileg sérült csaj, ezért jól esnek nekik ezek a dolgok.
2022. jan. 4. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!