Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan lehet tudni, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet tudni, hogy nem szereted a párod? És honnan lehet tudni, hogyha menthetetlen a kapcsolat?

Figyelt kérdés
2022. jan. 4. 16:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én pl onnan, hogy irritált már minden viselkedése és hogy nem szívesen mentem haza, inkább húztam az időt midenféle tennivalóval késő estébe nyúlóan.
2022. jan. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
2022. jan. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én magamon azt vettem észre, hogy már tök sokszor vetítettem rá a saját lelki bajomat a páromra. Akkor veszekedtünk és közben rájöttem, hogy az én kikezeletlen lelki nyavalyám miatt rá vagyok mérges, tőle várok valami irreálisat.

Aztán ha meg tudtuk ezt beszélni, akkor megint jóba voltunk. Most meg elmegyek terápiába, mert ezt már unom.

Korábban ilyenkor csak simán szakítottam, kerestem másik nőt. Aztán egy idő után ugyanez lett mindegyikkel, mert vonszoltam magammal a lelki bajaimat.

2022. jan. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A tudattól,hogy nemsokára hazajön ökölbe szorult a kezem.Nem az az érzés volt bennem,hogy de jó,mindjárt itthon van,hanem,hogy megint nézhetem az unott fejét estig. Az is irritált,hogy levegőt vesz.A hálószobából is kiköltözött egy ürüggyel,így teljesen el is távolodtunk egymástól.Végül megkaptam,hogy elege van belőlem és a lányunkból,így rövidre is zártam a dolgot és egy héten belül el is költöztünk.
2022. jan. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
93%

Onnan tudom hogy szeretem.. hogy hiányzik, huzamosabb idő elteltével is... akkor is amikor magamnak csinálom az énidőmet”.

Menthetetlen a kapcsolat:. Ha erőltetett, ha nem szeretet érzel amikor ott van melletted... hanem gyomorgörcsöt, és nem javul...

2022. jan. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
46%
5-ös az durva, hogy a saját lányából is elege van...
2022. jan. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!