Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak akik itt tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak akik itt tényleg összeismerkedtek?

Figyelt kérdés
Érdekel, hogy milyenek itt az emberek és mégis hogyan viszonyulnak ehhez az egészhez. Mármint ki hogyan áll hozzá ha valaki ír vagy kitesz egy kérdést. Most csak dumálgatni akarsz mert unatkozol vagy jól esik ha valaki érdeklődik? Mivel az online ismerkedés (főleg így minden nélkül csak írásban) elég negatív megítélése van az embernek.

2022. jan. 7. 20:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon sok normális, kedves nővel beszélgettem már itt, most is beszélgetek egyel. Csak az a baj, hogy ha nincs továbblépés, mondjuk egy találkozó, akkor egy idő után mindig elhal a beszélgetés.

Hiába értjük meg egymást, ha nem lépünk szintet, nem ismerjük meg egymást jobban, akkor egy idő után egyszerűen nincs téma.

2022. jan. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Ezzel egyetértek, de szerintem ez minden ilyen online ismerkedésre igaz. Hogyha nem akar vagy nem lesz ennél több akkor nyilván nem alakul ki több egy egyszerű beszélgetésnél. És ha ebben ennyi téma volt akkor ennyi volt az egész. Lehet ők csak ennyit akarnak.

A témák meg nehezek, mert ehhez két ember kell, meg, hogy érdeklődjön, esetleg ő is dobjon be témákat, hogy a beszélgetés ne álljon le.

2022. jan. 7. 21:23
 3/11 anonim ***** válasza:
76%

Próbáltam már itt ismerkedni. És több fajta emberke is van.

Pl.:

Csak b@szni akar és egyből meg is mondja.


Vagy b@szni akar nem mondja el, de egy idő után kiderül, hogy csak az érdekli (Teszi a szépet, hogy ő nem arra megy stb...)


Vagy nagyon csúnya és itt próbál barátnőhöz jutni. (Itt a nagyon csúnya alatt az olyan 45 éves sörhasú lecsúszott emberkékről beszélek akik 0-24-ben gyakoriznak és az anyjukkal élnek és még munkahelyük sincs.)


Ennél értelmesebb emberrel itt még nem találkoztam sajnos. (Bár ez még a társkeresős időszakomban volt azóta kapcsolatban vagyok, és ritkán kommentelek inkább csak olvasok.)


Szóval, hogy válaszoljak, eddig itt nem igen sikerült érdemi ismerkedésben részesülni.

2022. jan. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Csak majdnem lett valami.
2022. jan. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

#3 köszönöm, hogy írtál annak ellenére, hogy nem szoktál. Érdekes tapasztalat, mármint van benne logika és el tudom képzelni. Ez viszont elég sajnálatos dolog de aki kétségbe van esve gondolom mindent IS kipróbál.

Szomorú mert én is ezt látom, vagyis csak így olvasva a kommenteket/kérdéseket meg a sorok közé látva valami ilyesmi benyomásom volt. Kár érte.

2022. jan. 7. 21:53
 6/11 anonim ***** válasza:

Körülbelül 2019 óta vagyok fent. Igaz azóta ez a 3. nevem. Ezalatt az idő alatt számos nővel beszélgettem már. Ezek közül kb. 5-tel jutottam el addig hogy máshol folytassuk. Nem voltam bunkó, nem tolakodtam. Nem küldtem farokképet és nem a szexxel indítottam. Kérdeztem, érdeklődtem és meséltem magamról.

Ebből 1 alkalommal lett randi, még 2020-ban. 2 randi volt a nővel. Mivel a személyiségünk által nem illettünk össze így csóknál több nem lett. A barátság természetesen megmaradt. Neki azóta másfél éve van egy hozzá illő párja. Örülök hogy boldog. :)

Ami engem illet, továbbra is szívesen ismerkedek. Nem zárkózom el senkitől sem. Sőt aki ír azzal bármiről szívesen csevegek. Rengeteget tudok kérdezni is, és nem szexről! :)

2022. jan. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Én több fiúval/férfivel beszélgettem már itt. Sok perverzbe is belefutottam, persze ezek hamar kiderültek, és letiltottam őket. Volt, akivel évekig beszélgettünk, de sosem találkoztunk, aztán elhalt a téma.

4 emberrel találkoztam innen, ebből csak 1 volt, akivel nem párkapcsolati céllal, de végül vele is megszakadt a kapcsolat.

A 3-ból az elsővel nagyon jól éreztem magam, de hamar kiderült, hogy totál mást várunk az élettől, így nem volt folytatás.

A második egy idióta volt, őt hamar leráztam.

A harmadik a férjem lett. :)

2022. jan. 8. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Hehehe, hát én magamra ismertem a sörhasú, negyvenöt éves, anyjával élő, minimálbéren tengődő emberkében.

Bár nekem van munkahelyem.

Viszont aránylag gyakori vagyok a gyakorin.


De manapság nem könnyű házat venni mikor már 50 milla a középszint.


Kérdem én, hogy a fenébe gyűjtsek össze több tíz milliót egy normális házra? De csak költői kérdés volt.


De ettől még jó fejnek tartom magamat, bár lehet mások már ódzkodnak az ilyeneketől, mint a leprástól.


Pedig egyszer mindenki betölti a negyvenet, ötvenet... Ha szerencséje van.

S nem lehet mindenki milliomos.

Se jóképű. Se daliás.

2022. jan. 8. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Érdekes, jó volt a #7es, lányként én úgy gondolom a legtöbb platformon jó esélyekkel indulsz, mármint túlnyomó többségben az internetes ismerkedésnél a nagy részük férfi, így lehet válogatni, de akár a való életben is ez megvan, hogy vannak udvarlók.

Az, hogy beszélsz itt valakivel tök jó, csak ugye maga a hozzáállás érdekel, hogy miként tekintenek erre az emberek. Sok korosztály is képviseli magát ami mondjuk különös nekem, ugye az ilyen appoknál be lehet állítani egy minimum-maximumot.

Az életben meg nem könnyű boldogulni, ezt aláírom.

2022. jan. 8. 16:53
 10/11 anonim ***** válasza:

8-as ebben igazad van, de az a szomorú, hogy kereslet-kínálat van. Nemcsak lakásoknál, párkapcsolatoknál is.


Amíg van, aki megveszi a házat 50 misiért, nem fogják 30-ért árulni (mert annyiért másikat se lehet venni, érted). És ha van 30 éves, 1 misit kereső pasi egy 45 éves, anyukánál élő helyett, akkor inkább azt választják nem? De a 35 éves nő sem sértődhet meg, ha a 30 éves fiatalember egy 25 évest választ inkább. És bármennyire fáj, ez azért normális igény az emberek részéről (persze vannak kivételek).


És nem 40-50 évesen kell azon gondolkodni, hogy el kéne fogadjanak mások így is, meg hogy ennyi fért bele.


30 éves korban a legtöbb ambíciózus férfi már minimum a potenciált fel tudja mutatni, hogy el tud költözni otthonról, áldozatokat hozni, ha máshogy nem megy nők is dolgoznak heti 40 óra helyett 50-et (ma már ez a gyakoribb).


De ha még az albérlet is látszólag megoldhatatlan, mi legyen a motiváció? Két minimálbéren lévő felnőtt ma már nagyon neccesen tudna gyereket nevelni, vagy csak általános életszínvonal alatt.


És azért a nők többsége ennél többre vágyik, legalábbis az biztos, aki tisztában van vele, hogy van jobb lehetőség.


Csak ez is átcsúszik a másik oldalra, ilyenkor jön be az a probléma, hogy a 35 éves nőnek kapuzárási pánikja lesz, mert nincs gyereke, jó esetben rendben van a karrierje (rossz esetben nem, erre is láttam példát).


Egy szó mind száz, aki középkorúként nem tud mit felmutatni, az szinte 0-ra csökkenti az esélyeit.

2022. jan. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!