Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nőként mozijegy ajándékba a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként mozijegy ajándékba a randizas szakaszban?

Figyelt kérdés
Beszéltük, hogy elmehetnenk moziba. Nemsokára lesz a szülinapja, ő pedig viccesen megjegyezte, hogy ajándékot szívesen fogad. Eléggé zárkózott férfi egyébként, szívesebben fogadja, ha én kezdeményezek. Szerintetek jó ötlet ilyen ajándékot venni? Vagy dobjam fel még valamivel?

2022. jan. 8. 13:11
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Hany eves, mit szeret meg a mozin kivul?
2022. jan. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
31%
Akkor igen, ahogy elmondtad.
2022. jan. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
43%
A mozijegy alap illedelem, vagy hetkoznapi, es nem szulinapra valo.
2022. jan. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem is hétköznapi, ha felnőtt emberek és nem nagyon fiatalok.
2022. jan. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
30%
Szerintem jó, pont emiatt vicces.😃
2022. jan. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem nőként jó ötlet. Mert általában a férfiak hívják meg a nőket mozizni. És ők állják a jegyet, esetleg nasit. Most meg te hívnád meg őt mindenre. Ha ilyen kis vicces fiú akkor előadhatod hogy neki semmi dolga, csak élvezni kell ami történik.
2022. jan. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem kosd at magad masnival es massz be a fa ala, ha meg nem szedted le. Jobb mint holmi mozijegy. Es a mai arak mellett olcsobb is.
2022. jan. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Hétköznapi, de szerintem jó ajándék. Max. még mellé vehetsz egy csokit vagy italt, amit szeret. Azért a randizgatás időszakában még nem nagyon szokás toronyórát láncostól ajándékozni (de sokaknál amúgy sem akkora ünnep a születésnap).
2022. jan. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

29 éves lesz, de nem igazán van 'kézzel fogható' hobbija. A zenéket szereti, biliárdozni imád, meg túrázni (bár ez utóbbit még nem tapasztaltam személyesen, csak mondta). Bulizni nem szeret, inkább a baráti iszogatós esték híve. Kedvenc italát tudom, de azt nem kapni olcsón, randizós szakaszban pedig nem szeretnék több 10000-et költeni.

2022. jan. 8. 14:19
 10/10 anonim ***** válasza:
Tobb10k a kedvenc itala? Az azert durva.
2022. jan. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!