Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért írt rám az ex-féleségem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért írt rám az ex-féleségem, miután eljegyeztek?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel még 4 éve voltam együtt egy kis ideig. De igazából inkább szexkapcsolat volt csak, kb 2 hónapig tartott, aztán ő kiment külföldre, mert ott kapott munkát. Egy darabig még messengeren beszélgettünk, aztán én megismertem mást, és megírtam neki, hogy nem szeretnék tovább beszélgetni vele. Párszor még utána is rám írt az évek alatt, mindig kérdezett a kapcsolatomról is. Az elsőre még válaszoltam, a másodikra ​őszintén szólva már nem, hiszen láthatta, hogy ugyanúgy kapcsolatban vagyok ugyanazzal a férfival mint addig.

Most kiraktam, hogy eljegyeztek. Erre írt üzenetet, hogy szívesen találkozna velem. Írtam neki, hogy bocsásson meg, de én nem szeretnék vele találkozni. Erre válaszolta, hogy pedig a vőlegényemet is szívesen megismerné, és szeretné, ha barátok maradnánk. Ebben az a bibi, hogy soha nem voltunk barátok szerintem. Ami volt is köztünk, az ezer éve történt, rövid volt, és nem a barátkozásról szólt, szexen kívül más programunk nem nagyon akadt.

Szerintetek mit akar?



2022. jan. 10. 14:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy? Eddig sem voltatok kapcsolatban, ezután sem akarsz. Tiltsd le.
2022. jan. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
Nem tudjuk, de az sokkal érdekesebb, hogy ez téged miért érdekel.
2022. jan. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi egyes, az lesz. Azért érdekel amúgy, mert érdekelnek az emberek motivációi. Egyrészt őszintén kicsit ego-tuning is, de másrészt tényleg nem látom át miből gondolja, hogy ez az ideális alkalom felmelegíteni a kapcsolatunkat. Ugyanakkor lehet tényleg csak barátkozni akarna. Nem tudom.
2022. jan. 10. 14:46
 4/11 anonim ***** válasza:
61%
Na, egotuning, téged is megéri elvenni, és ezt nőként írom.
2022. jan. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Jaj, de tudtam, hogy álszenteskednem kéne. Nyilván jól esik, ha valaki évek után is érdeklődik irántam, minden embernek jól esik. De mindegy, letiltom inkább, tényleg az lesz a legjobb megoldás.
2022. jan. 10. 14:53
 6/11 anonim ***** válasza:
64%

Egotuning mindig is lesz volt és van, ez van.

Kihaltak már a boszporusznála a csak az enyém vagy és senki másé.

A gondolatokat nem uralhatja a másik fél, húséget fog esküdni, ha fog, és nem apácaságot senki...


Le kell tiltani, spamba tenni, hogy legközelebb se essél kisértésbe...

Valószinűleg addig sem sikerült találni senkit aki felülmúlhatott volna..de lehet beteges ragaszkodás is...csak óvatosan...lehet most hizeleg az egodnak, de ki tudja..mi lehet belőle

2022. jan. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
27%
Nem esik jól minden embernek. Tudod én mit csinálok, ha előkerülnek ilyen emberek? Megforgatom a szemem, és letiltom a fenébe.
2022. jan. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Birtoklási vágy. Köze nincs a szerelemhez.


"Ugyanakkor lehet tényleg csak barátkozni akarna. "

Ne hidd.:D

2022. jan. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Még mindíg reménytelenül szerelmes beléd, és azt hiszi, hogy mivel egyszer már valamikor dugtatok még lehet esélye. Most hogy házasodni fogsz, szeretne személyesen is megjelenni, mert akkor kisebb az esélye hogy végleg le lesz koppintva. Valahogy elérhetö akar maradni, ha esetleg nem megy jól a házasságod akkor legyen esélye hogy az övé leszel. Ha esetleg így lenne, és elmesélnéd neki, hogy épp valami nincs teljesen rendben azt hinné, hogy azért neki mondod el, mert akarsz még töle valamit. Bármit csinálnál vele kapcsolatban, elég ha megkérdezed hogy van, azt hinné hogy jelent neked valamit és nem hiába keresed.

Tipikus örök hösszerelmes, aki nem képes túllépni a dolgon. Van egy ilyen barátom, bár ö eljutott addig, hogy magától nem keresi a csajt akivel 7 éve együtt volt néhány hónapig, ha a csaj jelentkezik nagy ritkán ö rögtön ugrik, és mindíg a fent leírtakat adja nekem elö.

Tiltsd le, ha máshogy talál meg ne válaszolj neki, még mindíg reménykedik szerencsétlen.

2022. jan. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
62%
Szerelmes belèd.
2022. jan. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!