Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/nők, ti szerettek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők, ti szerettek túlméretezett, bő hoodiekat, pólókat hordani? Furcsának tartanátok, ha egy srácnak épp ez a stílus imponálna?

Figyelt kérdés
Ha a korotokat is mellékelitek a válaszotok végére, azt megköszönöm 🙂

2022. jan. 10. 16:42
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
95%

Nem a kedvenc viseletem, de szoktam, főleg otthonra vagy mondjuk kutyasétáltatáshoz.

Nem tartanám furcsának, de mellettem csalódna, ugyanis nem látná túl gyakran ezt a "stílust" rajtam.

24/L

2022. jan. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Itthon igen, de ha megyek valahova (és nem csak sétálni), akkor mást veszek fel. 25
2022. jan. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
76%
Soha nem hordok ilyesmit, még itthon sem.
2022. jan. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
76%
Sose hordok ilyet
2022. jan. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Szeretek, de rajtam nem divatosan néz ki, hanem úgy, mintha a nálam 70 kilóval nehezebb bátyám megörökölt ruháit hordanám. Szóval inkább csak otthonra hordok ilyeneket. Van párom, szóval hidegen hagy, hogy rajta kívül kinek mi tetszik rajtam.
2022. jan. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

Van pár, egy szürke, a többi fekete, ezek közül a legtöbb zenekaros vagy valami alternatív stílusú rózsa, Nap-Hold-csillag nyomott minta van rajta. Nem extrém oversize, de azért bővebb fazonú és leér a combomig.

Úgy vagyok vele, hogy ilyen kényelmesebb pulóverekre mindenkinek szüksége van. Pl. otthon vagy, hideg van és rendesen kabát alá kell öltözni, vagy csak elugrasz bevásárolni, kutyát sétáltatni. Ha már ilyen basic cuccokra is szükség van, legalább nézzen ki ez is jól, tükrözze valamennyire az ízlésemet.

22/N

2022. jan. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretem. Gyakran vagyok itthon egy rövid nadrágban, és egy nagy random színes pólóban.


Van nagy pulcsim is. A nadrágaim nem túlméretezettek, de nem passzossak és imádom. Nekem inkább a bő nadrág áll jól. Szoktam egyszerű bő felsővel vagy pulcsival is felvenni.

Viszont szoktam normál méretű ruhadarabokat is hordani.


Alcsony vagyok és vékony.

2022. jan. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
80%

Én nem. Nem is a stílusom, és alkatomból kifolyólag iszonyat undorítóan néz ki rajtam az összes oversize cucc (már ha az én méretem). Én nem tartom furcsának, ha egy férfinak ez jobban tetszik, de akkor 100%, hogy nem egymást keressük.


32N

2022. jan. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
43%
Nem szeretem, es furcsanak tartanam hogy egy ferfinek egy olyan stilus jon be, ami abszolut nem noies.
2022. febr. 3. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
21%
Bizonyára valami gendercsúszott, metroszexualis férfipalántának jön be az ilyesmi.
2022. márc. 13. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!