Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok a tanáromba?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a tanáromba?

Figyelt kérdés

Most kezdtem a középiskolát és megtetszett az osztályfőnököm. Már erotikus képzelgésem/álmom is volt vele.

Régen is volt ilyen, csak az az egy évig tanító informatika tanárommal, vele is szintén voltak ilyen képzelgéseim.

Az osztályfőnököm az 31 éves, a volt informatika tanárom meg olyan 26 év körül mozgott.

Tudom, hogy semmi nem lesz köztünk, csak olyan idegesítő, hogyha látom, érzem azt a 'szerelem érzését' a mellkasomban.

Hogy bolonduljak ki belőle?

15/L


2010. szept. 8. 17:22
 1/7 anonim ***** válasza:
igen
2010. szept. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ez nem csak rajongás?
2010. szept. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Mit tanít? :D
2010. szept. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tudod, sok korodbeli szerelmes a tanárába, tanárnőjébe, ezzel nincs semmi gond, csak maradjon meg a dolog elméleti síkon.
2010. szept. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerűen.Ne férfiak felé kacsingass,hanem fiúk felé.
2010. szept. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy rajongás.

Az osztályfőnök nekem nem tanít semmit, csak az osztály másik felének biológiát.

Ha olyan könnyű lenne a fiúk felé kacsintani és nem a férfiak felé...

2010. szept. 9. 16:29
 7/7 anonim ***** válasza:
Kicsi vagy meg anyukam. Kinovod, nyugi. Ritka az a 15 ev koruli kiscsaj aki nem szerelmes egy tanarjaba vagy az edzojebe vagy hasonlok. Es persze hogy nem lesz semmi koztetek mert azert egy 31 eves fickonak van annyi esze hogy ne kezdjen olyannal aki mar reg a lanya lehetne. Hacsak nem pedofil. ;)
2010. szept. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!