Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, nektek mi pontosan a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, nektek mi pontosan a férfi ideálotok?

Figyelt kérdés

Elsősorban belső tulajdonságokra gondolok.

És nem a sablon “kedves, jófej, stb..”-re gondolok, hanem tényleg részletesen kifejtve. Például értékrend, szokások, meg hasonló belső tulajdonságok.


Tehát nektek milyen igényeitek vannak ezen a téren, mi az ideálotok?



2022. jan. 10. 20:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
28%
Megbízható, férfias, jóképű, gazdag 40-es.
2022. jan. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%

Nem biztos, hogy pont ilyesmire gondolsz de nekem fontos, hogy igényes legyen magára és környezetére. Ezalatt azt értem, hogy legyen ápolt és szeresse a rendet, tisztaságot (persze nem beteges módon).

Legyenek céljai az életben, lehessen vele tervezni. Meg aztán tudom, hogy sablon de az őszinteség és megbízhatóság ami első helyen van, a volt páromtól ezt nem kaptam meg.

2022. jan. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Férfias, humoros, kiegyensúlyozott, határozott, gyakorlatias, figyelmes, gyengéd, hagyományos értékrendű, természetkedvelő-járó...
2022. jan. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
á, szóval ezért nincs barátnőm :d
2022. jan. 11. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Határozott, erős, kiegyensúlyozott, jó humorú, meg tud nevettetni, gerinces, kiáll mellettem akár az anyjával szemben is, talpraesett, okos, intelligens, megállja a helyét az életben, nem sértődékeny, nem kisebbségi komplexusos, nem birtoklási és kontrollmániás, nem túl extrovertált, de nem is túl introvertált, nem hordoz túl nagy gyerekkori traumákat.
2022. jan. 11. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
51%
Külsőre, mint Daniel Bernhardt. Legyen 40-55 között, sportos testű, kicsit rosszfiús, ne legyen rendszerető, mert én is kupista vagyok, humoros, határozott, ne legyen hímsovi, anyagi helyzete mind1, plusz viseljen el.
2022. jan. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
51%
Meditáljon, legyen pszichonauta, spirituális, megvilágosodott, univerzálisan érző és gondolkodó, ilyenek.
2022. jan. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Legyen vallásos, prűd és skizofrén.
2022. jan. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
ŐSZINTE.
2022. jan. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ilyen tűpontos ideálom. Szeretem, ha egy férfi intelligens, tájékozott, talpraesett (feltalálja magát akkor is, ha ismeretlen terep neki az aktuális helyzet, nem fél próbálkozni a saját ötleteivel). Szeretem, ha valaki lelkesedik valami értelmes dolog iránt úgy igazán (sport, munka, hobbi, bármi, ami építi őt és amibe szívesen invesztál). Külsőre is inkább csak az összeszedettség, amire vágyom. Illetve, hogy jó páros legyünk együtt, akik jó csapatot alkotnak és tényleg összeillenek, nem pedig csak egymás agymenéseit táplálják.


De egyébként a bölcsésztől az orvoson át az informatikusig bárki érdekes lehet, a hosszú hajú szakállas "tipik férfitől" a vékony, kölyökképű piperkőcön át a kis göndörkés hajú, szemüveges macis alkatig mindenből láttam már olyat, ami tetszett. Imádom a szőkéket, de gyönyörű egy erős barna szakáll dús barna hajjal. Gyönyörűek a jégkék szemek és a feketébe hajó sötétbarna is. Tetszik az is, aki nagyszájú és nyitott és az is, aki szerény és szereti a csendet - mindaddig, amíg lelkileg egyben van és önazonos.


Saját gyerekem nem lehet, nem is szeretnék, így a családcentrikusság csak akkor előny, ha elég vagyok én családnak.


A hűség elsődleges, ahogy a meggondoltság is a fontos döntésekben. Ez alá biztosan nem adom. A többi vagy magával ragad vagy nem.

2022. jan. 14. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!