Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltál már vakrandin? Mi lett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltál már vakrandin? Mi lett a vége?

Figyelt kérdés

2022. jan. 12. 11:59
 1/6 anonim ***** válasza:
65%
Aha. Itt gyakorin dumaltam a 7vegen egy csajjal, aszonta 45 eves, de 35nek nez ki. Vasarnap talalkoztunk kepcsere nem volt elotte. Erre azt mondja megfazott, haza kell mennie. De ezt igy kezdesre. Mondjuk kinezett vagy 50nek, szal ha nem igy kezdi en kuldom el. Mondjuk nem ertem, miert nen lehet azt mondani h boccs nem jossz be. Miert kell a kamu?
2022. jan. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
1# Találkozás csak szigorúan képcsere vagy profilváltás után. Nem akarok én se vakrandikat
2022. jan. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%
Igazabol en kivancsi voltam h eljon e vakon. Elotte duma kozben jo volt a vibe. Arccal meg nem vallalom amugy h a gyakorin trollkodok, szal elkuldeni senkinek sem fogom
2022. jan. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
volt egyszer régen, mindketten zavarban voltunk, kicsit beszélgetünk, aztán hazamentünk, külön. Nem tetszett különösebben a lány, de meg tudtam volna szokni, most visszagondolva, valszeg nem volt túl sok önbizalma ez sokat számít. rég volt
2022. jan. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen volt,de nagyon régen.Akkor még sms-be beszélgettünk,meg beszéltünk meg a randit is.Nem volt képcsere.Körbeírtuk magunkat és úgy találkoztunk.Volt akivel azonnal felismertük egymást.De volt olyan is akivel álltunk a tömegbe negyed órát,aztán felhívtam és úgy tudtam ki...nem ismerte egyikünk se meg a másikat :D
2022. jan. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt, de volt egy vicces/kellemetlen élményem kb 13 éve ezzel kapcsolatban.


Az akkori páromat vártam a Nyugatiban, amikor nagy vidáman beugrott elém egy pasi, hogy helló, rám vársz. Néztem rá zavarodottan, hogy őőőő, én biztosan nem. Akkor derült ki, hogy a tőlem pár lépéssel arrébb álldogáló lánnyal volt vakrandija. Mindkettőnknek vörös volt a hajunk, azért kevert össze. Azért volt kellemetlen, mert a srác nagyon lelkes volt irányomban, és ezt a másik lány is látta.

2022. jan. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!